آموزش اینستاگرام

قیمت پژو 301 مشخص شد؛ حداقل 200 میلیون تومان!

همراه اول در کلیک

رسانه کلیک – پژو 301 قرار است به صورت کاملا داخلی تولید شود. به تازگی کف قیمت پژو 301 برابر با 200 میلیون تومان اعلام شده است.

به نظر می رسد خودروسازان درخواست افزایش دوباره قیمت را تقدیم وزارت صمت کرده اند. این موضوع به احتمال زیاد برای جلوگیری از کاهش بیشتر قیمت ها در بازار است. در حقیقت عدم مدیریت و نظارت بر عملکرد شرکت ها باعث شده بدون هیچ دلیلی و تنها برای سود بیشتر، نسبت به افزایش قیمت محصولات خود اقدام کنند.

مشاور وزیر صنعت به تازگی اعلام کرد:

قیمت خدمات زیربنایی مانند آب و برق به صورت سالانه افزایش پیدا می کند و هزینه های شرکت های خودروسازی نیز بالا می رود. با توجه به این موضوع، این شرکت ها به دنبال اصلاح قیمت خودرو برای دریافت سود منطقی هستند.

شاید جالب باشد بدانید که وزارت صمت سال گذشته وعده داده بود شرکت های خودروسازی با افزایش عرضه محصولات خود به بازار، قیمت خودرو در بازار آزاد را کنترل می کنند. حال به نظر می رسد نه تنها این وعده عملی نشده است، بلکه شرکت ها به دنبال افزایش بیشتر قیمت نیز هستند. در حالی صنعت خودروسازی ایران داخلی محسوب می شود که تحریم ها آن را فلج کرده است. این موضوع نشان می دهد که صنعت خودرو به شدت به کشورهای دیگر وابسته است.

قیمت پژو 301

پژو 301 در آینده وارد بازار می شود. قرار بود این خودرو با همکاری پژو و ایران خودرو داخلی سازی شود. حال که تحریم ها دوباره برگشته اند، شرکت فرانسوی پژو از این پروژه کنار گذاشته شده است. این خودرو قرار بود جایگزین پژو 405 شود، حال خبرهای رسیده به قیمت بالاتر از دنا پلاس اشاره می کنند. با توجه به این موضوع، حداقل قیمت پژو 301 برابر با 200 میلیون تومان خواهد بود که اختلاف زیادی با قیمت پژو 405 دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.