جدول فروش هفتگی بریتانیا: آغاز صدرنشینی Crash Team Racing Nitro-Fueled

رسانه کلیک – موسسه تحلیلگر «چارت ترک» ساعاتی پیش فهرست اسامی پرفروش ترین بازی های هفته چهارم خرداد 98 در کشور بریتانیا را به اشتراک گذاشت.

گروه آماری چارت ترک که وظیفه تهیه و انتشار فهرست پرفروش ترین بازی های هفتگی در کل منطقه بریتانیا را بر عهده دارد، بنا به رسم همیشه خود، چندی پیش جدول پرفروش ترین بازی های هفته منتهی به شنبه 1 تیر (22 ژوئن) را منتشر کرد که بر اساس آن، بازی جدید شرکت اکتیویژن بلیزارد به نام Crash Team Racing Nitro-Fueled به صدرنشینی عنوان محبوب فیفا 19 برای دومین هفته متوالی خاتمه داد و کار خود را با حضور در رده نخست جدول آغاز کرد.

موفقیت بازی Crash Team Racing Nitro-Fueled تنها به حضور در جایگاه نخست پرفروش ترین بازی های هفتگی بریتانیا در هفته اول انتشار خلاصه نشده و این اثر ضمن دریافت نمرات بالا، پس از بازی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy، لقب سریع ترین فروش را در بین نسخه های این مجموعه به خود اختصاص داده است. علاوه بر این ها، این اثر پس از دو بازی Days Gone و رزیدنت اویل 2، بهترین شروع را در مقایسه با سایر بازی های سال جاری میلادی داشته است.

در رده دوم جدول، بازی ورزشی FIFA 19 به چشم می خورد که پس از دو هفته صدرنشینی پی در پی، سرانجام با یک پله سقوط به رده دوم جدول نقل مکان کرد. بازی ریسینگ فورزا هورایزن 4 نیز کماکان به فروش رو به رشد خود ادامه می دهد و در حالی که هفته گذشته با هشت پله صعود، بار دیگر به جمع 10 بازی پرفروش هفتگی بریتانیا پیوست، در این هفته نیز فروش خوبی را تجربه کرد و هم اکنون در جایگاه سوم جدول قرار دارد.

جدیدترین بازی انحصاری کنسول پلی استیشن 4 به نام Days Gone نیز تحت تاثیر عرضه بازی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy و فروش عالی عنوان فورزا هورایزن 4 قرار گرفت و با دو پله سقوط، در رده چهارم دیده می شود. دو بازی Red Dead Redemption 2 و بتلفیلد V تن به جابه‌جایی در جدول ندادند و هر دو اثر با حفظ رده قبلی، به ترتیب در رده های پنجم و ششم جدول حضور دارند.

در رده های هفتم و هشتم جدول شاهد حضور دو بازی Grand Theft Auto V و Mario Kart 8 Deluxe هستیم که فروش آن ها به نسبت هفته گذشته، به طور جزئی کاهش یافته است. بیشترین صعود هفته به بازی جدید شرکت یوبی سافت تحت عنوان Tom Clancy’s The Division 2 تعلق دارد که پس از چند هفته غیبت، با صعود 15 پله ای، بار دیگر به جمع ده بازی پرفروش بریتانیا برگشته و در رده نهم جدول جا گرفته است.

در انتها، بازی شکست خورده Anthem که هفته گذشته به لطف برگزاری فروش ویژه شرکت الکترونیک آرتس با افزایش فروش 81 درصدی رو‌به‌رو شده بود، در این هفته همچنان در میان 10 بازی پرفروش هفتگی باقی مانده و این بار با دو پله سقوط، رده دهم جدول را به خود اختصاص داده است.

در ادامه می توانید فهرست پرفروش ترین بازی های هفته چهارم خرداد 98 در بریتانیا را به همراه جایگاه قبلی و استودیوی سازنده مشاهده کنید. شایان ذکر است؛ جدول زیر مربوط به فروش عناوین ویدیویی روی تمامی پلتفرم‌هاست.

جایگاه کنونی

جایگاه قبلی

نام بازی

شرکت ناشر

1Crash Team Racing Nitro-Fueledاکتیویژن بلیزارد
2اولFIFA 19الکترونیک آرتس
3چهارمForza Horizon 4ایکس باکس گیم استودیو
4دومDays Goneسونی
5پنجمRed Dead Redemption 2راک استار گیمز
6ششمBattlefield Vالکترونیک آرتس
7نهمGrand Theft Auto Vراک استار گیمز
8یازدهمMario Kart 8 Deluxeنینتندو
9بیست و چهارمTom Clancy’s The Division 2یوبی سافت
10هشتم
Anthem
الکترونیک آرتس

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.