آموزش اینستاگرام

آئودی Q7 مدل 2020 به صورت رسمی معرفی شد

همراه اول در کلیک

رسانه کلیک – آئودی Q7 مدل 2020 از راه رسید. طراحی ظاهری این خودرو در مقایسه با نمونه کنونی خود تغییرات کمی را تجربه کرده است.

در گذشته شاهد انتشار تصاویر مخفیانه از مدل فیس لیفت آئودی Q7 در فضای مجازی بودیم. امروز این خودروی آلمانی به صورت رسمی معرفی شده است. این خودرو دارای طراحی مشابه با جدیدترین محصولات آئودی بوده و تغییراتی در ظاهر و کابین آن اعمال شده است. سپر جلو و عقب این خودروی شاسی بلند از طراحی جدیدی بهره می برد. در کابین این خودرو تغییرات بیشتری به چشم می خورد.

ورودی های درنظر گرفته شده برای سپر آئودی Q7 مدل 2020 نسبت به گذشته بزرگتر شده اند. چراغ ها دارای طراحی جدیدی بوده و به صورت سفارشی با چراغ های HD Matrix LED در اختیار خریداران قرار می گیرد. در بخش پشتی شاهد سپر جدید و همچنین خروجی های بزرگی برای اگزوز هستیم. در حالی که نمی توان تغییرات اعمال شده در این خودرو را قابل توجه دانست، برای یک محصول فیس لیفت مناسب به نظر می رسد.

در کابین این خودرو شاهد حضور دو نمایشگر لمسی هستیم. یکی از این نمایشگرها برای سیستم سرگرمی و اطلاعات کاربرد دارد و راننده و سرنشین کناری وی از صفحه نمایش دوم برای کنترل برخی تنظیمات خودرو استفاده می کند. در حالی که طراحی کلی کابین آئودی Q7 مدل 2020 در مقایسه با گذشته ثابت باقی مانده، آئودی ادعا می کند که فضای سرنشینان افزایش داشته است. این خودرو از جدیدترین فناوری های سازنده خود مانند سیستم ناوبری MMI و آئودی کانکت بهره می برد. 

این خودرو با دو موتور دیزلی و یک موتور بنزینی در اختیار خریداران در کشورهای اروپایی قرار می گیرد. تمام این نمونه ها دارای سیستم هیبریدی ملایم 48 ولتی هستند. در حال حاضر قیمت این خودرو و همچنین مشخصات موتور آن برای بازار ایالات متحده آمریکا اعلام نشده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.