هزینه تولید فیلم Spiderman: Far From Home چقدر است؟

رسانه کلیک – فیلم Spiderman: Far From Home جدیدترین فیلم دنیای سینمایی مارول است. در این مطلب به بررسی هزینه تولید این فیلم می پردازیم.

Spiderman: Far From Home یکی از جدیدترین فیلم های پرفروش تابستان است؛ اما هزینه تولید این فیلم چقدر بوده است؟ در حالی که فیلم Avengers: Endgame حکم نوعی پایان را برای خط داستانی سنگ های ابدیت و برخی از شخصیت های آن داشت، در اصل این فیلم Far From Home است که قرار است فاز سوم دنیای سینمایی مارول را به پایان برساند. این فیلم که کارگردان آن جان واتس، کارگردان فیلم Spiderman: Homecoming است، داستان تلاش پیتر پارکر برای تشکیل دوباره گروه را روایت می کند. کمپانی های سونی و مارول انتظار دارند Far From Home یکی از فیلم های بسیار موفق امسال باشد.

بودجه تولید Spiderman: Far From Home حدود 160 میلیون دلار تخمین زده شده است. این بودجه نسبت به بودجه Homecoming (حدود 175 میلیون دلار) کمتر و نسبت به بودجه Captain Marvel (حدود 152 میلیون دلار) بیشتر است و با بودجه تولید فیلم هایی همچون Doctor Strange (حدود 165 میلیون دلار) تقریبا در یک رده قرار دارد.

بسیاری از فیلم های پرهزینه و بزرگ تابستان امسال در گیشه شکست خوردند، اما این موضوع احتمالا در مورد Far From Home صدق نمی کند؛ زیرا این فیلم برتری های بسیاری نسبت به سایر فیلم ها دارد. این فیلم نه تنها اولین فیلمی است که پس از Endgame اکران می شود، بلکه آخرین فیلم از فاز سوم MCU نیز هست. این فیلم همچنین از سوی منتقدین نیز با نظرات خوبی مواجه شده است. این فیلم باید 320 میلیون دلار در سطح جهانی فروش داشته باشد و تاکنون فروش آن 111 میلیون دلار بوده است.

فیلم Far From Home تنها چند هفته پس از Lion King اکران خواهد شد که احتمالا قرار است یکی از پرفروش ترین ها باشد. فیلم Homecoming توانست در فروش با فیلم هایی از جمله Planet of the Apes و Dunkirk رقابت کرده و فروش 880.1 میلیون دلاری را در سطح جهانی تجربه کند. Far From Home با حضور بازیگرانی از جمله تام هالند، جیک جیلنهال و زندایا نیز ممکن است چنین فروش موفقیت آمیزی را تجربه کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.