آموزش اینستاگرام

قیمت جدید جیلی GC6 اعلام شد (تیر 98)

همراه اول در کلیک

رسانه کلیک – قیمت جیلی GC6 دوباره افزایش پیدا کرد. قیمت جدید جیلی GC6 ویژه تیر 98 از سوی خودروسازان بم برابر با 162 میلیون تومان اعلام شده است.

شرکت خودروسازان بم برای تیر 98 قیمت خودروی جیلی GC6 را افزایش داد تا شاهد افزایش قیمت آن برای سومین ماه متوالی باشیم. قیمت این خودرو از شروع سال جدید تا به امروز، بیش از 15 میلیون تومان افزایش داشته است.

قیمت جدید جیلی GC6 به شرح زیر است:

نام خودرو

قیمت اردیبهشت (تومان)

قیمت خرداد (تومان)

قیمت تیر (تومان)

جیلی GC6145,000,000152,000,000162,000,000

همانطور که در جدول بالا مشاهده می کنید، قیمت این خودرو در ماه اردیبهشت برابر با 145 میلیون تومان بوده است (قیمت جدید جیلی GC6 ویژه اردیبهشت 98 اعلام شد). قیمت این خودروی چینی در خرداد ماه به 152 میلیون تومان رسید (قیمت جدید جیلی GC6 ویژه خرداد 98 اعلام شد). هم اکنون خریداران برای تصاحب این خودروی چینی باید 162 میلیون تومان به خودروسازان بم هزینه پرداخت کنند.

با توجه به ثبات در قیمت ارز و عدم وضع تحریم های جدید، افزایش قیمت خودرو از سوی شرکت ها کاملا غیر منطقی است. این احتمال وجود دارد که افزایش دستمزد باعث افزایش قیمت خودروها شده باشد؛ با این حال افزایش حقوق تنها در ایران اعمال نمی شود اما افزایش قیمت محصول در کشورهای محدودی مانند ایران شایع است!

جیلی GC6 به یک موتور 4 سیلندر 16 سوپاپه با حجم 1.5 لیتر مجهز شده است. این موتور قدرتی برابر با 105 اسب بخار و گشتاوری برابر با 145 نیوتون متر در اختیار راننده قرار می دهد. این قدرت تولیدی توسط یک گیربکس خودکار 4 سرعته به چرخ ها منتقل می شود.

موتور مورد استفاده در این خودروی چینی دارای استاندارد آلایندگی یورو 5 است. از تجهیزات ایمنی این خودرو می توان به ترمزهای دیسکی برای 4 چرخ، سیستم ترمز ضد قفل، 2 کیسه هوا و سیستم قطع کن سیستم سوخت رسانی در زمان تصادف اشاره کرد.

2 نظرات
 1. گلد می گوید

  واقعا گرونه به نظر من آیا روزی هم میشه قیمت خودرو ها بیاد پایین ک بتونیم یک خودرو ایده آل با قیمت خوب داشته باشیم.
  به امید اون روز
  سپاس بابت سایت و اخبار های بینظیرتون

 2. قربانی می گوید

  مقاله بیار خوبی بود با تشکر از سایت خوب کایک انشاالله که همیشه به این قدتمندی کار کنین تا بتونین اطلاعاتمون رو از سایت شما کسب کنیم.
  مثل همیشه عالی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.