آموزش اینستاگرام

انتشار تصاویری از جعبه آنر 9X

همراه اول در کلیک

رسانه کلیک – تصاویری از جعبه آنر 9X در اختیار رسانه ها قرار گرفت. در گذشته شاهد افشای برخی مشخصات این گوشی هوشمند بودیم.

گوشی آنر 9X در تاریخ 23 ژوئیه به صورت رسمی معرفی می شود (رونمایی از آنر 9X در تاریخ 23 جولای). قدرت این گوشی هوشمند توسط چیپست جدید کایرین 810 تامین خواهد شد (چیپست کایرین 810 هواوی با لیتوگرافی 7 نانومتری معرفی شد). در حالی که تنها سه هفته با معرفی این محصول فاصله داریم، به تازگی تصاویر جعبه آنر 9X به اینترنت راه پیدا کرده است. این تصاویر توسط معاون ریاست شرکت در شبکه اجتماعی Weibo منتشر شده که متاسفانه فاقد خود دستگاه است.

همانطور که می دانید، معمولا بخشی از مشخصات فنی یک گوشی هوشمند روی جعبه آن نوشته می شود؛ با این حال تصاویر منتشر شده از جعبه آنر 9X فاقد این بخش است. با توجه به اندازه بزرگ این جعبه، انتظار می رود آنر برای محصول آینده خود هدفون در نظر بگیرد. در حال حاضر برخی شرکت ها هدفون را از جعبه محصولات خود حذف کرده اند.

بر اساس تصویری که دیروز در اختیار رسانه ها قرار گرفت، گوشی آنر 9X به دوربین سلفی پاپ آپ مجهز می شود (گوشی آنر 9X به دوربین سلفی پاپ آپ مجهز می شود). استفاده از این دوربین سلفی عدم نیاز به برش نمایشگر را در پی دارد. شایعات به استفاده از دوربین اصلی چهارگانه در مدل پرو این محصول اشاره می کنند. این دوربین از سنسورهای مشابه با آنر 20 بهره می برد.

در صورتی که این دستگاه دارای دوربین سلفی پاپ آپ باشد، تبدیل به اولین گوشی هوشمند این زیرمجموعه هواوی با این سبک طراحی می شود. در گذشته هواوی از دو اسمارت فون با این مکانیزم رونمایی کرد. هواوی P Smart Z و Y9 پرایم 2019 دارای دوربین سلفی پاپ آپ هستند (هواوی P Smart Z معرفی شد؛ اولین گوشی هواوی با دوربین سلفی پاپ آپ).

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.