آموزش اینستاگرام

اپل آسترا فیس لیفت به صورت رسمی معرفی شد

همراه اول در کلیک

رسانه کلیک – اپل آسترا فیس لیفت از راه رسید. این خودرو در مقایسه با مدل قبلی خود به فناوری های بیشتری مجهز شده است.

در ماه گذشته شاهد انتشار تصاویر جاسوسی از اپل آسترا فیس لیفت بودیم و حال این خودروی آلمانی در معرض دید عموم قرار گرفته است. بر اساس اعلام شرکت اپل، مدل جدید آستارا بهینه ترین نمونه تولیدی آن تا به امروز محسوب می شود. دلیل این موضوع را باید در موتور و گیربکس جدید و همچنین چندین بهبود دیگر در طراحی این خودرو جستجو کرد.

در طراحی ظاهری این خودرو با تغییرات چندانی روبه‌رو نیستیم. در حالی که اپل به طراحی ظاهری این خودرو اشاره ای نکرده، خبر از بهبود ضریب درگ محصول خود داده است. مدل سدان این خودرو دارای ضریب درگ 0.25 و نمونه هاچ بک آن دارای ضریب درگ 0.26 است. این موضوع باعث کاهش مصرف سوخت این خودروها می شود.

بزرگترین تغییرات در اپل آسترا فیس لیفت مربوط به موتور آن است. این خودرو با موتورهای جدید دیزلی و بنزینی توربوشارژ در اختیار خریداران قرار می گیرد. موتور 3 سیلندر 1.2 لیتری و 1.4 لیتری این خودرو به ترتیب قادر به تولید 110 و 145 اسب بخار قدرت هستند. مصرف سوخت میانگین این موتورها برابر با 5.2 و 5.9 لیتر است. نمونه دارای موتور 1.2 لیتری از گیربکس دستی و مدل دارای 1.4 لیتری از گیربکس 7 سرعته خودکار CVT بهره می برد.

موتور دیزلی 1.5 لیتری این خودرو قادر به تولید 105 و 122 اسب بخار قدرت است. این مدل ها به صورت استاندارد با جعبه دنده 6 سرعته دستی به فروش می رسند؛ با این حال خریداران می توانند برای آن ها گیربکس 9 سرعته خودکار نیز سفارش دهند. بر اساس ادعای سازنده، میزان تولید گاز CO2 این خودرو در مقایسه با نسل گذشته، 17 درصد کاهش داشته است.

در کابین این خودروی آلمانی شاهد حضور کیلومترشمار دیجیتال و نمایشگر 8 اینچی برای سیستم سرگرمی و اطلاعات هستیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.