احتمال استفاده از دوربین اصلی 64 مگاپیکسلی در شیائومی می میکس 4

رسانه کلیک – اطلاعات جدیدی از شیائومی می میکس 4 در اختیار رسانه ها قرار گرفته که بر اساس آن، پرچمدار آینده شیائومی به دوربین اصلی 64 مگاپیکسلی مجهز می شود.

بر اساس اعلام مدیر بخش تولیدات شیائومی، گوشی شیائومی می میکس 4 به دوربین اصلی باکیفیت تر از سنسور 64 مگاپیکسلی ISOCELL Bright GW1 سامسونگ مجهز می شود. لازم به ذکر است؛ هم اکنون این کامنت از شبکه اجتماعی Weibo حذف شده است. در حال حاضر سونی از سنسور 64 مگاپیکسلی خود رونمایی نکرده و همچنین جایگزین دیگری برای سنسور سامسونگ وجود ندارد.

شیائومی به این موضوع اشاره کرده که پرچمدار آینده آن به سنسور بهتری مجهز می شود؛ با این حال این گفته به معنای رزولوشن بالای سنسور دوربین این محصول نیست. این احتمال وجود دارد که میزان حساسیت این سنسور به نور و یا اندازه آن در مقایسه با سنسور دوربین سامسونگ عملکرد بهتری داشته باشد.

شرکت Realme در گذشته به این موضوع اشاره کرده بود که در حال توسعه یک گوشی هوشمند مجهز به سنسور 64 مگاپیکسلی سامسونگ GW1 است. این دستگاه احتمالا یکی از رقیبان اصلی گوشی شیائومی می میکس 4 محسوب می شود.

علاوه بر انتشار اطلاعات از پرچمدار آینده شیائومی، یکی دیگر از محصولات این برند چینی نیز موفق به کسب تاییدیه FCC شده است. این گوشی هوشمند که به دوربین اصلی 48 مگاپیکسلی مجهز شده، دارای سیستم عامل پیش فرض اندروید One است. انتظار می رود این دستگاه، شیائومی Mi A3 باشد.  گفته می شود این نسل از گوشی Mi A بر اساس گوشی های سری Mi CC9 از راه می رسند (گوشی شیائومی Mi CC9 به همراه Mi CC9e معرفی شدند).

تاییدیه FCC تصویری از پنل پشتی این محصول را منتشر کرده که بر اساس آن، گوشی آینده شیائومی به دوربین اصلی سه گانه مجهز می شود. شماره مدل این گوشی هوشمند، M1906F6SH است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.