آموزش اینستاگرام

سرویس Nintendo Switch Online بیش از 10 میلیون کاربر دارد

همراه اول در کلیک

رسانه کلیک – بر اساس گزارش اخیر شرکت ژاپنی نینتندو، تعداد کاربران سرویس Nintendo Switch Online در حال حاضر از مرز 10 میلیون نفر عبور کرده است.

در حالی که کاربران کنسول های ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 مشابه نسل گذشته برای تجربه بخش چندنفره آنلاین بازی ها نیازمند به خرید اشتراک سرویس های ایکس باکس لایو گلد و پلی استیشن پلاس هستند، دارندگان کنسول هیبریدی نینتندو سوییچ تا پیش از ماه سپتامبر سال پیش به راحتی و رایگان به چنین قابلیتی دسترسی داشتند. طولی نکشید که نینتندو نیز به جمع دو شرکت مایکروسافت و سونی پیوست و با معرفی سرویس Nintendo Switch Online، ویژگی هایی از جمله دسترسی به بخش چندنفره آنلاین، تجربه رایگان مجموعه NES و سرویس ابری ذخیره سازی فایل بازی ها (Cloud Saving) را به طور پولی در اختیار علاقه مندان قرار داد.

حال، از زمان راه اندازی این سرویس تا به امروز چیزی نزدیک به یک سال زمان می گذرد که گزارش های اخیر گویای این موضوع است که نینتندو سوییچ آنلاین به خوبی نظر کاربران کنسول نینتندو سوییچ را به خود جلب کرده و در حال حاضر بیش از 10 میلیون کاربر دارد.

به بیان دقیق تر، چندی پیش نینتندو در جریان جلسه ارائه گزارش مالی چند ماه اخیر خود که با حضور جمعی از سرمایه گذاران شرکت برگزار شد، رسما اعلام کرد که در حال حاضر تعداد کاربران سرویس Nintendo Switch Online به بیش از 10 میلیون نفر رسیده است. این در حالی است که در اواسط اردیبهشت امسال، تعداد کاربران این سرویس برابر با 9.8 میلیون نفر اعلام شده بود (تعداد کاربران سرویس Nintendo Switch Online به 9.8 میلیون نفر رسید).

در ادامه، نینتندو به میزان فروش کنسول سوییچ نیز اشاره و فروش جهانی این دستگاه هیبریدی را بیش از 34.74 میلیون واحد اعلام کرد. بدین ترتیب، ظاهرا یک سوم دارندگان این کنسول به خرید و عضویت در سرویس Nintendo Switch Online تمایل داشته اند که رقم قابل توجهی است. با این حال، هنوز چیزی در حدود 20 میلیون نفر به خرید اشتراک این سرویس تن نداده اند که شرکت نینتندو وعده داده با اعمال تخفیف های وسوسه انگیز و ارائه قابلیت ها و محتوای جالب، قصد افزایش چشمگیر تعداد کاربران این سرویس را در سر دارد.

بد نیست اشاره کنیم که شرکت نینتندو در ماه فوریه سال جاری میلادی بازی Tetris 99 را به صورت رایگان در اختیار کاربران سرویس Nintendo Switch Online قرار داد. افزون بر این، اشتراک رایگان شبکه Twitch Prime نیز در حال حاضر به تمامی مشترکین این سرویس هدیه داده می شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.