چگونه ویدیوهای توییتر را دانلود کنیم؟

رسانه کلیک – توییتر یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی در جهان است. در این مقاله قصد داریم نحوه دانلود ویدیو از توییتر را آموزش دهیم.

برای دانلود فیلم از توییتر باید با توجه به دستگاه موردنظر خود، از روش های مختلفی استفاده کنید. در ادامه برای اطلاع از نحوه ذخیره فیلم های توییتر همراه ما باشید.

دانلود ویدیو از توییتر با SaveTweetVid

SaveTweetVid یک دانلود کننده آنلاین است که برای ذخیره سازی ویدیوها از طریق کامپیوتر می توانید از آن استفاده کنید. برای دانلود ویدیوها باید کد URL آن ها را دریافت کنید.

هنگامی که در حال تماشای یک ویدیو در توییتر هستید، کافیست از طریق مرورگر وب خود آدرس URL بالای صفحه را کپی کنید.

به وب سایت SaveTweetVid مراجعه کرده و آدرس کپی شده را در قسمت Enter Twitter URL، Paste کنید. همین کار کافیست تا لیستی از کیفیت های مختلف ویدیو برای دانلود در اختیارتان قرار بگیرد. با توجه به کیفیت موردنظر خود، روی دانلود کلیک کنید. همچنین می توانید یک نام برای ویدیو انتخاب کرده و محل نهایی ذخیره آن مشخص کنید.

دانلود ویدیو از توییتر در iOS

کاربران دستگاه هایی که با سیستم عامل iOS کار می کنند، می توانند برنامه مرورگر فایل Readdle را نصب کنند و از این طریق فیلم ها را دانلود کنند. برای انجام این کار باید وارد اپلیکیشن توییتر شوید و علامت اشتراک گذاری بالای ویدیو را لمس کنید. گزینه Share Tweet via را انتخاب کنید و برای دریافت URL ویدیو، گزینه Copy link را انتخاب کنید.

حال به برنامه Readdle مراجعه کرده و در قسمت پایین سمت راست این برنامه، علامت Compress را لمس کنید. پس از مشاهده Twitter Video Downloader Online و Paste کردن URL کپی شده، می توانید کیفیت موردعلاقه خود را انتخاب کرده و ویدیو را دانلود کنید.

دانلود ویدیو از توییتر در اندروید

با نصب و استفاده از برنامه Download Twitter Videos، کار برای کاربران اندروید بسیار ساده شده است. کافیست پس از مشاهده ویدیو در برنامه توییتر، علامت اشتراک گذاری را لمس کرده و گزینه دانلود را انتخاب کنید. کیفیت های مختلف دانلود در اختیارتان قرار گرفته و پس از انتخاب کیفیت مدنظر خود، عملیات دانلود آغاز می شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.