حجم بازار بیت کوین از 1000 میلیارد دلار عبور می کند!

رسانه کلیک – ویلی وو، یکی از سرشناس ترین تحلیلگران بیت کوین و ارز دیجیتال در جدیدترین صحبت های خود مدعی شده که تا سال 2025، حجم بازار بیت کوین به 1000 میلیارد دلار می رسد.

این اولین بار نیست که آقای وو چنین صحبتی می کند، او در چهارم جولای سال 2013 نیز در یکی از قسمت های Coinist Podcast،  چنین پیش بینی کرده بود که حال با صحبت های جدید خود نشان داد که هنوز به تحلیل خود ایمان دارد. وی در این پادکست درباره آینده قیمت بیت کوین و اتفاقات پیرامون آن صحبت کرد. ویلی وو علاوه بر پیش بینی خود مبنی بر عبور ارزش بازار بیت کوین از 1000 میلیارد دلار، بیان کرد که حجم بازار این ارز از طلا نیز عبور خواهد کرد.

قیمت بیت کوین

وی در این باره گفت:

من گمان می کنم که این چرخه باعث می شود که از هزار میلیارد دلار نیز عبور کنیم و در ادامه نیز ارزش بازار طلا را نیز پشت سر بگذاریم.

چنین اتفاقی به سادگی نیز رخ نخواهد داد. در حال حاضر ارزش بازار بیت کوین حدود 200 میلیارد دلار و از سوی دیگر، ارزش بازار طلا نیز 7000 میلیارد دلار است. بنابراین، بیت کوین بایستی رشدی 3400 درصدی را تجربه کند؛ اگرچه غیر ممکن نیست، اما چنین روندی به چند سال زمان نیاز دارد.

البته بسیاری از سرمایه گذاران سرشناس طلا همچون پیتر شیف، همچنان اعتقاد دارند که طلا نسبت به بیت کوین و دیگر ارزای دیجیتال آینده بهتری خواهد داشت. با این حال کارشناسان و تحلیلگران زیادی همچون آنتونی پامپلیانو، یکی از بنیانگذاران Morgan Creek Digital Assets، معتقدند که در آینده ای نه چندان دور، قیمت بیت کوین از 100,000 دلار نیز عبور خواهد کرد.

در حال حاضر قیمت بیت کوین حدود 11,900 دلار است که نسبت به روز گذشته با کمی افزایش روبرو شده است، البته سایر ارزهای دیجیتال بازار نیز این افزایش قیمت را در 24 ساعت گذشته تجربه کرده اند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .