تماشا کنید: اولین تیزر سامسونگ گلکسی نوت 10 منتشر شد

رسانه کلیک – اولین تیزر سامسونگ گلکسی نوت 10 در اختیار رسانه ها قرار گرفت. پرچمداران آینده این شرکت کره ای در تاریخ 7 آگوست معرفی می شوند.

بخش اندونزی شرکت سامسونگ ویدیوی کوتاهی برای مراسم رونمایی از گوشی های سری گلکسی نوت 10 منتشر کرد. در گذشته این شرکت به صورت رسمی خبر از برگزاری مراسم خود در تاریخ 16 مرداد داده بود (گوشی گلکسی نوت 10 در تاریخ 7 آگوست معرفی می شود). در این تیزر، به کارایی بالای پرچمداران آینده سامسونگ اشاره شده است. کاربران می توانند از سامسونگ گلکسی نوت 10 برای کارهای مختلف بدون نیاز به چندین دستگاه استفاده کنند. برای مثال توسط DeX می توان از این گوشی هوشمند به عنوان یک کامپیوتر استفاده کرد.

در این ویدیو بیشتر تمرکز سامسونگ روی این موضوع بوده که گوشی گلکسی نوت 10 یک دستگاه مناسب برای کارهای تجاری است. سال گذشته اولین تیزر گلکسی نوت 9 به موارد زیادی مانند کیفیت دوربین، عملکرد در زمینه گیمینگ و مقاوت در برابر آب اشاره می کرد.

تا به امروز گزارش ها و شایعات زیادی از گوشی های سری گلکسی نوت 10 سامسونگ در اختیار رسانه ها قرار گرفته است. انتظار می رود در تاریخ 7 آگوست با گوشی گلکسی نوت 10 و گلکسی نوت 10 پلاس ملاقات کنیم که البته این محصولات در نسخه های 4G و 5G روانه بازار می شوند. سامسونگ برای این گوشی های هوشمند، دوربین ToF در نظر می گیرد (سامسونگ گلکسی نوت ۱۰ به سنسور ToF مجهز می شود). در گذشته شاهد افشای تصاویر واقعی نسخه پلاس این گوشی هوشمند بودیم که شایعات گذشته را تایید می کرد (اولین تصاویر واقعی گوشی گلکسی نوت 10 پلاس فاش شد).

مدل استاندارد این گوشی هوشمند به دوربین اصلی سه گانه و نسخه پلاس آن به دوربین اصلی چهارگانه مجهز می شود. قدرت این دستگاه ها توسط چیپست اسنپدراگون 855 و یا اگزینوس 9825 تامین می شود. انتظار می رود سامسونگ این محصولات را با قیمت بالایی روانه بازار کند. در ادامه تیزر این گوشی هوشمند را مشاهده می کنید:

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .