دومین بتای عمومی آی او اس 13 و iPadOS منتشر شد

رسانه کلیک – دومین بتای عمومی آی او اس 13 و iPadOS برای کاربران محصولات اپل منتشر شد. نسخه نهایی سیستم عامل iOS 13 پاییز امسال از راه می رسد.

اپل امروز دومین نسخه بتای سیستم عامل های آی او اس 13 و iPadOS را برای کاربران محصولات خود عرضه کرد. در صورتی که هم اکنون در حال استفاده از اولین نسخه بتای این سیستم عامل هستید، می توانید بتای جدید را دریافت کنید (اولین بتای عمومی سیستم عامل iOS 13 منتشر شد). در صورتی که نوتیفیکیشن این بروزرسانی برای شما ارسال نشده، برای نصب دستی آن به بخش تنظیمات مراجعه کنید.

اگر هم اکنون از iOS 12 استفاده می کنید اما می خواهید تجربه کار با نسخه بتای آی او اس 13 را داشته باشید، به برنامه بتای اپل ملحق شوید (سیستم عامل iOS 13 با تغییرات گسترده از راه رسید). از آن جایی که با نسخه بتای این سیستم عامل روبه‌رو هستیم، در آن باگ های زیادی حضور دارد. با توجه به این موضوع، شاید استفاده از آن برای شما چندان مناسب نباشد. در صورتی که دارای دو محصول اپل هستید، می توانید روی یکی از آن ها سیستم عامل iOS 13 را نصب و از آن استفاده کنید.

سیستم عامل iOS 13

برخی ویژگی ها که در گذشته شاهد حضور آن ها در نسخه بتای توسعه دهندگان بودیم، هم اکنون به صورت عمومی برای کاربران عرضه شده است. یکی از این قابلیت ها، Attention Correction فیس تایم نام دارد (حضور قابلیت Attention Correction فیس تایم در سیستم عامل iOS 13). علاوه بر این ویژگی، شاهد بهبود پایداری این سیستم عامل نیز هستیم.

اپل در کنفرانس WWDC 2019 علاوه بر نسخه جدید سیستم عامل iOS، از یک سیستم عامل انحصاری برای تبلت های خود با نام iPadOS نیز رونمایی کرد. هم اکنون دومین نسخه بتای این سیستم عامل با ویژگی های جدید برای کاربران عرضه شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .