رابط کاربری EMUI 10 هواوی در تاریخ 9 آگوست معرفی می شود

رسانه کلیک – رابط کاربری EMUI 10 هواوی در تاریخ 9 آگوست از راه می رسد. این رابط کاربری جدید بر اساس سیستم عامل اندروید Q توسعه یافته است.

هواوی کنفرانس سالانه توسعه دهندگان خود را در تاریخ 9 آگوست برگزار می کند و در این تاریخ با نسل جدید رابط کاربری محصولات این غول فناوری چینی ملاقات می کنیم. این کنفرانس که برگزاری آن دو روز طول می کشد، شاهد حضور 5000 توسعه دهنده از سراسر جهان خواهد بود. در این کنفرانس جدیدترین دستاوردهای هواوی در بخش نرم افزار برای جهانیان به نمایش گذاشته می شود.

مدیر بخش تجاری نرم افزار هواوی، Wang Chenglu برای معرفی نسل جدید رابط کاربری EMUI سخنرانی می کند. در حال حاضر اطلاعات کمی از رابط کاربری EMUI 10 هواوی در اختیار رسانه ها قرار گرفته؛ با این حال می دانیم این رابط کاربری بر اساس سیستم عامل اندروید کیو توسعه یافته است (انتشار تصاویری از رابط کاربری EMUI 10 هواوی). شایعات به استفاده از یک فونت جدید در EMUI 10 و همچنین بازطراحی آیکون ها و المان های این رابط کاربری اشاره می کنند.

قابلیت مولتی تسکینگ در این رابط کاربری عملکرد نرم تری در مقایسه با گذشته خواهد داشت و همچنین اپلیکیشن دوربین آن بازطراحی شده است. قابلیت GPU Turbo 4.0 باعث اجرای هر چه سریع تر بازی ها می شود. حضور نسل دوم کامپایلر ARK باعث می شود گوشی های هوشمند مجهز به این رابط کاربری در طولانی مدت دارای عملکرد مناسبی باشند.

این احتمال وجود دارد که هواوی در کنفرانس سالانه توسعه دهندگان از سیستم عامل انحصاری خود، HongMeng رونمایی کند (سیستم عامل HongMeng هواوی سرعت بالاتری از اندروید و iOS دارد). در حال حاضر این شرکت در رابطه با این موضوع اظهار نظر قطعی نکرده؛ با این حال بسیاری از گزارش ها و شایعات به معرفی این سیستم عامل در آینده نزدیک اشاره می کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.