نسخه بتای اپلیکیشن OneNote به قابلیت دارک مود مجهز شد

رسانه کلیک – طبق گفته های شرکت مایکروسافت، در حال حاضر قابلیت دارک مود برای نسخه بتای اپلیکیشن OneNote راه اندازی شده است.

چند سالی است که شرکت مایکروسافت، در حال راه اندازی نسخه بتا برای سرویس ها و نرم افزارهای زیرمجموعه خود است. اکنون نوبت به نسخه بتای اپلیکیشن OneNote رسیده تا از این ویژگی بهره مند شود. به گزارش Windows Latest، کاربرانی که از نسخه اندرویدی OneNote استفاده می کنند، به زودی قادر خواهند بود تا از طریق بروزرسانی نرم افزار، این قابلیت مهم و کارآمد را دریافت کنند.

در نسخه آزمایشی بتا تنها عده محدودی از کاربران قادر به مشاهده قابلیت دارک مود خواهند بود. متاسفانه در حال حاضر امکان فعال سازی این ویژگی از طریق اپلیکیشن وجود ندارد. طبق بررسی های انجام شده، این اپلیکیشن قادر نیست تنظیمات سیستم را دنبال کرده و بر اساس آن، ویژگی دارک مود را فعال کند. با این حال با فعال شدن ویژگی Battery Saver، امکان استفاده از این قابلیت فراهم می شود.

همچنین کاربران بسیاری گزارش کرده اند که قابلیت دارک مود تاثیری در رنگ صفحات ندارد و Sticky Note ها نیز تنها مادامی که متنی روی آن ها نوشته نشده باشد، به رنگ تیره در می آید. همچنین زمانی که نتایج جستجو روی صفحه نمایان می شوند، صفحه جستجو دوباره به رنگ سفید در می آید.

مدت زمان زیادی طول کشید تا شرکت مایکروسافت قابلیت دارک مود را به اپلیکیشن OneNote اضافه کند. کاربرانی که این نرم افزار را روی ویندوز ۱۰ نصب کرده بودند، چند ماهی است که از این ویژگی استفاده می کنند. اما به نظر می رسد کاربران اندروید، فعلا باید در انتظار نسخه اصلی و نهایی بمانند. محصول دیگر شرکت مایکروسافت یعنی سرویس اوت لوک نیز به زودی مجهز به قابلیت دارک مود خواهد شد (قابلیت دارک مود به مایکروسافت اوت لوک اضافه می شود).

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.