رده سنی بازی Ghost Recon Breakpoint مشخص شد

رسانه کلیک – سازمان ESRB چندی پیش رده سنی بازی Ghost Recon Breakpoint را به خاطر وجود خشونت و خونریزی برابر با M یا همان بزرگسال اعلام کرد.

کمتر از سه ماه به انتشار یکی از مورد انتظارترین آثار یوبی سافت یعنی «گوست ریکون بریک پوینت» باقی مانده و این عنوان هم اکنون مراحل پایانی ساخت خود را در این شرکت فرانسوی طی می کند. تا به امروز اطلاعات نسبتا زیادی از حالت ها و بخش های مختلف بازی منتشر شده و علاقه مندان تا حدودی با ماموریت های آن آشنا هستند. حال در جدیدترین خبرها، چندی پیش سازمان ESRB که وظیفه تعیین رده سنی بازی های ویدیویی را برعهده دارد، بازی Ghost Recon Breakpoint را در رده سنی بزرگسال قرار داد.

به بیان دقیق تر، این سازمان به خاطر وجود صحنه های خشونت آمیز، خون ریزی از اعضای بدن بازیکنان و استفاده از کلمات رکیک و نامناسب در گوست ریکون بریک پوینت، رده سنی M یا همان بزرگسال (مخصوص افراد بالای 17 سال) را برای این عنوان در نظر گرفته است. موضوعی که با توجه به تریلرها و ماهیت کلی این مجموعه، چندان هم دور از انتظار نبود.

علاوه بر این، سازمان ESRB در بخش توضیحات رده سنی بازی Ghost Recon Breakpoint اعلام کرده که بازیکنان به کمک هواپیماهای بدون سرنشین قادر به نابودی دشمنان خواهند بود. جالب تر اینکه با عنایت به محیط گسترده و پهناور بازی، ظاهرا هواپیماهای بدون سرنشین نقش مهمی تری را برای شکست حریفان در این اثر ایفا می کنند.

رده سنی بازی Ghost Recon Breakpoint

در دیگر خبرهای مرتبط با بازی گوست ریکون بریک پوینت، چندی پیش اریک کوزیان (Eric Couzian)، کارگردان بازی اطلاعاتی در خصوص آزادی عمل بازیکنان در این عنوان ارائه کرد که بر اساس آن، به نظر می رسد گیم پلی بازی هیچ چیز خاصی را به گیمر تحمیل نمی کند و بازیکن متناسب با علاقه خود می تواند به طور مخفیانه از میان هزاران دشمن عبور کند و یا همه آن ها به رگبار ببندد.

شایان ذکر است؛ بازی Ghost Recon Breakpoint در تاریخ 12 مهر (4 اکتبر) توسط شرکت یوبی سافت روی سه پلتفرم ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و رایانه شخصی مبتنی بر سیستم عامل ویندوز منتشر خواهد شد. عرضه بازی برای پلتفرم گوگل استادیا نیز تایید شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.