شیفر

گلکسی واچ اکتیو ۲ با حاشیه لمسی روانه بازار می شود

رسانه کلیک – شرکت سامسونگ اسمارت واچ جدید خود به نام گلکسی واچ اکتیو ۲ را با حاشیه لمسی به بازار عرضه می کند. در ادامه این خبر با کلیک همراه باشید.

همانطور که می دانید، گلکسی واچ اکتیو نسبت به سایر اسمارت واچ های شرکت سامسونگ کوچکتر و ارزان تر است اما به دلیل عدم وجود حاشیه چرخان معمولی برای این محصول، عملیات جهت یابی در آن کمی سخت انجام می شود. حال شرکت سامسونگ با تبدیل این حاشیه چرخان به سطح لمسی، قصد دارد این مشکل را برطرف کند.

منابع SamMobile مدعی هستند که گلکسی واچ اکتیو ۲ از یک حاشیه لمسی استفاده می کند. این حاشیه لمسی به کاربر اجازه می دهد تا با حرکت انگشت خود و از طریق یک واسط چرخشی، صفحه را بالا و پایین کند. با وجود برخی مشکلات، گلکسی واچ اکتیو ۲ موجب سهولت در بررسی آب و هوا و همچنین خواندن پیام های متنی می شود.

گلکسی واچ اکتیو ۲ نخستین اسمارت واچ شرکت سامسونگ بوده که به فناوری بلوتوث ۵.۰ مجهز می شود. این محصول همچنین انرژی کمتری را مصرف می کند. کاربران با استفاده از این ساعت هوشمند، به سرعت می توانند حتی در هنگام ورزش، از کلیه اعلان ها با خبر شوند؛ حتی اگر گوشی آن ها در جای امنی مثل کمد قرار گرفته باشد.

گلکسی واچ اکتیو ۲ احتمالا در دو اندازه ۴۰ و ۴۴ میلیمتری و با قاب های آلمینیومی و استیل به بازار عرضه می شود. فناوری به کار رفته در این محصول نیز احتمالا از همان نوع معمولی یا LTE خواهد بود. شرکت سامسونگ هنوز تاریخ دقیقی را برای عرضه گلکسی واچ اکتیو ۲ اعلام نکرده است؛ اما انتظار می رود که این رویداد، همزمان با عرضه گلکسی نوت ۱۰ در تاریخ 7 آگوست صورت گیرد (گوشی گلکسی نوت ۱۰ در تاریخ 7 آگوست معرفی می شود).

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.