فیلم Thor 4 پیش از فیلم Guardians of the Galaxy vol.3 اکران می شود

رسانه کلیک – طبق گفته های جیمز گان، نویسنده و کارگردان سری فیلم های محافظین کهکشان، فیلم Thor 4 پیش از Guardian of the Galaxy vol.4  روی پرده سینما می رود.

شرکت مارول در مراسم بین المللی کامیک کان در سن دیگو از برنامه های جدیدش برای اجرای فاز چهارم دنیای سینمایی مارول (MCU) خبر داد. ساخت فیلم Thor: Love and Thunder به کارگردانی تایکا وایتیتی نیز جزو خبرهای هیجان انگیز کامیک کان امسال بود. هنگامی که ثور در پایان فیلم Avengers: Endgame به همراه محافظین کهکشان به فضا پرواز کرد، گمانه زنی ها پیرامون تایم لاین بخش سوم Guardians of the Galaxy و Thor 4 آغاز شد. اکنون به نظر می رسد که جیمز گان، نویسنده و کارگردان سری فیلم های محافظین کهکشان، کلیه ابهامات موجود پیرامون این موضوع را بر طرف کرده است.

جیمز گان در صفحه اینستاگرام خود، عکسی از اونجرز: پایان بازی قرار داد و از طرفداران بابت رکورد شکنی تاریخی این فیلم تشکر کرد (انتقام جویان ۴ تبدیل به پر فروش ترین فیلم تاریخ سینما شد). وی در پاسخ به سوال یکی از هواداران، در قسمت کامنت ها به این موضوع اشاره کرده که فیلم ثور: عشق و تندر، به طور قطع پیش از Guardians of the Galaxy vol.3 روی پرده سینماها خواهد رفت.

اکنون که کوین فایگی، رئیس کمپانی مارول نیز در مراسم کامیک کان از آغاز فاز چهارم MCU خبر داده، کاملا منطقی است که ثور ۴، پیش از بخش سوم محافظین کهکشان اکران شود؛ چراکه به نظر می رسد قسمت آخر محافظین کهکشان، جزو فیلم های در نظر گرفته شده برای فاز پنجم MCU باشد.

 فیلم Thor 4 به کارگردانی تایکا وایتیتی، در پنجم نوامبر سال ۲۰۲۱ میلادی روی پرده سینماها می رود. کریس همسورث (ثور)، ناتالی پورتمن (جین فاستر) و تسا تامپسون (والکیری) از جمله ستارگانی هستند که قرار است در این فیلم به ایفای نقش بپردازند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .