شیفر

بتای آپدیت 7.00 پلی استیشن 4 منتشر شد

رسانه کلیک – شرکت سونی چندی پیش نسخه بتای آپدیت 7.00 پلی استیشن 4 را در دسترس برخی از کاربران این کنسول بازی محبوب قرار داد.

در حالی که نزدیک به یکسال به اتمام چرخه عمر کنسول های نسل هشتم باقی مانده، دو شرکت مایکروسافت و سونی همچنان به عرضه به‌روزرسانی های مختلف برای کنسول های خود ادامه می دهند. در همین رابطه، به نظر می رسد کنسول موفق پلی استیشن 4 تا پیش از خروج از عرصه صنعت بازی های ویدیویی، یکبار دیگر میزبان آپدیت بزرگی تحت شماره 7.00 خواهد بود تا برخی از قابلیت های این دستگاه بهبود و ارتقا پیدا کند.

بر این اساس، شرکت سرگرمی های تعاملی سونی این بار هم از کاربران و دارندگان کنسول پلی استیشن 4 برای دریافت و بررسی آپدیت 7.00 این دستگاه دعوت به عمل آورده که این به‌روزرسانی در حال حاضر در دسترس عده ای از کاربران قرار گرفته است. با این حال، با وجود اینکه سونی هنوز هیچ اطلاعات خاصی از این فریمور منتشر نکرده، اما خوشبختانه برخی از دریافت کنندگان به ویژگی ها و قابلیت های این آپدیت جدید اشاره کرده اند.

اولین قابلیت جدید آپدیت 7.00 پلی استیشن 4 مربوط به بخش پارتی می شود! در این فریمور، ظرفیت پارتی دو برابر ظرفیت قبلی شده و هم اکنون 16 بازیکن قادر به حضور در یک پارتی خواهند بود. البته، حضور در پارتی های 16 نفره مستلزم دریافت نسخه بتای این آپدیت بزرگ بوده و افرادی که هنوز این بتا را دریافت نکرده اند، نمی توانند در این پارتی های 16 نفره شرکت کنند.

آپدیت 7.00 کنسول پلی استیشن 4

تغییر دیگر این بروزسانی، مراحل دریافت و نصب آپدیت های پلی استیشن 4 را تسریع و ساده تر می کند. به بیان دقیق تر، به کمک این ویژگی دیگر برای نصب به‌روزرسانی های بعدی دستگاه نیازی به ریستارت کردن کنسول خود ندارید و برخی از فریمورها در هنگام خروج دستگاه از حالت Rest Mode به صورت خودکار نصب و کنسول آماده استفاده می شود. بهبود سیستم چت صوتی نیز از دیگر ویژگی های جدید آپدیت 7.00 پلی استیشن 4 به شمار می رود.

به گفته شرکت سونی، هر یک از کدهای دریافت آپدیت 7.00 پلی استیشن 4 روی 20 دستگاه مختلف قابل استفاده است تا کاربران دوستان خود را نیز به استفاده از این به‌روزرسانی دعوت کنند.

شایان ذکر است؛ شرکت سونی هنوز هیچ تاریخ دقیقی برای انتشار نسخه نهایی آپدیت 7.00 پلی استیشن 4 تعیین نکرده است. با این حال، طبق سوابق قبلی، به نظر می رسد یک تا دو ماه تا عرضه نسخه کامل این فریمور باقی مانده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.