فصل پایانی سریال Lucifer در 16 قسمت ساخته می شود

رسانه کلیک – شبکه نتفلیکس چندی پیش اعلام کرد که قرار است ۶ قسمت به فصل پنجم سریال Lucifer اضافه شود. بنابراین فصل پایانی این مجموعه در ۱۶ قسمت نمایش داده می شود.

سریال جنایی-فانتزی لوسیفر یکی از پرحاشیه ترین سریال های حال حاضر نتفلیکس است که قرار بود فصل پایانی آن در ۱۰ قسمت خلاصه شود. اما اکنون با اضافه شدن ۶ قسمت دیگر به این مجموعه، شور و هیجان بسیاری در بین طرفداران این سریال به وجود آمده است.

سریال Lucifer قبلا از کانال فاکس پخش می شد، اما این شبکه در سال ۲۰۱۸ و طی یک تصمیم غافلگیرانه، تولید این سریال را متوقف کرد. این تصمیم فاکس خشم مخاطبین را برانگیخت؛ چرا که در پایان فصل سوم، هویت اصلی لوسیفر برای کارآگاه دکر فاش می شود و هواداران سریال مشتاقانه در انتظار دانستن ادامه ماجرا بودند. به همین خاطر پس از تشکیل کمپین های متعدد توسط هواداران و انتشار هشتگ SaveLucifer در شبکه های اجتماعی، شبکه نتفلیکس تصمیم گرفت تا وظیفه ساخت ادامه این سریال جذاب را بر عهده بگیرد.

در آخر فصل چهارم سریال Lucifer دیدیم که پادشاه جهنم روی تخت خود می نشیند تا از رفتن شیاطین به زمین جلوگیری کرده و آن ها را مجازات کند. حال تهیه کنندگان اعلام کرده اند که فصل پنجم سریال دقیقا از همین صحنه آغاز می شود.

لغو بی دلیل سریال ها گاهی در صنعت تلویزیون اتفاق می افتد و شبکه فاکس در این زمینه، بسیار بدنام است. اما سریال لوسیفر نه تنها احیا شد، بلکه فرصت پیدا کرد تا فصل پایانی را بر اساس شرایط خود تعیین کند. سریال های بسیاری در پنج فصل به اتمام می رسند، بنابراین پایان سریال Lucifer در پنجمین فصل از انتشار خود کاملا عادی به نظر می رسد. در واقع این ۶ قسمت اضافه شده به فصل آخر نشان می دهد که این سریال، قرار نیست با عجله و بی سر و ته به اتمام برسد.

بسیاری از برنامه ها و سریال های تلویزیونی در ابتدای پخش، جذاب و سرگرم کننده هستند، اما با گذشت زمان کیفیت آن ها پایین می آید. با اینکه سریال لوسیفر جزو این دسته از سریال ها نیست، اما ریسک این مسئله همیشه وجود دارد. بنابراین پایان دادن به این سریال، از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری کرده و در واقع یک ایده بسیار هوشمندانه است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .