تاریخ رونمایی از چیپست هلیو G90 اعلام شد

رسانه کلیک – شرکت تایوانی مدیاتک تاریخ رونمایی از تراشه جدید گیمینگ خود را که هلیو G90 نام دارد، 30 جولای اعلام کرد. در ادامه همراه ما باشید.

شرکت مدیاتک به زودی از تراشه جدیدی مخصوص گوشی های گیمینگ به نام هلیو G90 رونمایی می کند که قابلیت رقابت با چیپست اسنپدراگون 855 پلاس را نیز داشته باشد. از آن جایی که نماینده کوالکام قیمت نسبتا بالایی دارد، هلیو G90 می تواند با قیمت پایین تری با این محصول وارد رقابت شود.

شرکت مدیاتک تاریخ رونمایی از این چیپست جدید را 30 جولای اعلام کرده است. این تولید کننده قصد دارد مراسم رونمایی را در شانگهای برگزار و در آینده این تراشه را به سایر بازارهای جهانی نیز عرضه کند. این اقدام از جنبه های مختلفی کاملا هوشمندانه محسوب می شود.

در حال حاضر اطلاعات چندانی در رابطه با ویژگی های هلیو G90 وجود ندارد. پوستری که از این محصول لو رفته نیز اطلاعات چندانی را از آن فاش نمی کند؛ تنها می توان گفت که این تراشه مشخصا مخصوص گوشی های مخصوص بازی طراحی شده است. همچنین با توجه به نام این محصول، می توان انتظار داشت که این پردازنده بر پایه تراشه پیشین این شرکت یعنی هلیو P90 طراحی شده باشد.

پرسش جالب توجه آن است که شرکت مدیاتک پس از این چگونه قرار است وارد عرصه تولید تراشه های گیمینگ شود. مدیاتک تاکنون موفقیت چندانی در زمینه تولید تراشه های گیمینگ نداشته و سایر تراشه های این شرکت نیز ضعیف تر از آن بودند که با سایر محصولات بازار وارد رقابت شوند. در حال حاضر برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد این چیپست و قابلیت های آن باید منتظر بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.