فروش فیلم The Lion King در باکس آفیس جهانی از 1 میلیارد دلار عبور کرد

رسانه کلیک – فروش فیلم The Lion King توانست در باکس آفیس جهانی از مرز 1 میلیارد دلار نیز عبور کند و به یکی از 5 فیلم پرفروش سال 2019 تبدیل شود.

دیزنی در حال ادامه رکوردشکنی ها در سال 2019 است. فروش فیلم The Lion King در باکس آفیس جهانی از 1 میلیارد دلار عبور کرد. پیش از این، زمانی که دیزنی تصمیم گرفت انیمیشن های کلاسیک خود را بازسازی کند، فیلم دامبو به کارگردانی تیم برتون توانست در باکس آفیس جهانی فروش ناامیدکننده 352 میلیون دلار را تجربه کند. با این همه، دیزنی به کار خود ادامه داد و فیلم های دیگری از جمله Aladdin و The Lion King را نیز بازسازی کرد. این فیلم ها در بازار جهانی بسیار موفق عمل کردند.

زمانی که فیلم The Lion King نیز بازسازی شد، به این علت که خاطرات بسیاری از نسخه اصلی سال 1990 آن برای افراد وجود دارد، همه می دانستند که این فیلم قرار است بسیار موفق عمل کند. این فیلم توانست رکوردهای متعددی را در باکس آفیس جهانی بشکند. فروش این فیلم اخیرا از مرز 1 میلیارد دلار عبور کرده و اکنون به عنوان پنجمین فیلم سال 2019 که فروش آن از 1 میلیارد دلار عبور کرده، شناخته می شود.

تعجبی ندارد که فیلم هایی همچون Aladdin و The Lion King این گونه موفق عمل کنند، زیرا این فیلم ها برای افرادی که در دهه 1990 بزرگ شده باشند دارای احساسات نوستالژی بسیاری هستند. اگرچه هیچ یک از این فیلم ها نمی توانند به پای نسخه های اصلی انیمیشن های دیزنی برسند؛ با این حال هنوز جذابیت های خود را دارند. البته این فیلم ها از عدم وجود رقبای بسیار قوی در زمان عرضه اکران نیز سود بردند. برای مثال، فیلم The Lion King نزدیک به دو هفته پس از فیلم Spider – Man: Far From Home روانه سینماها شد.

موفقیت های دیزنی احتمالا تا پایان سال 2019 نیز ادامه خواهد داشت. اکنون 5 فیلم پرفروش سال 2019 همگی متعلق به دیزنی هستند. این شرکت همچنین قرار است تا پایان سال فیلم های دیگری از جمله Frozen 2 و Star Wars: The Rise of Skywalker را روانه سینماها کند، بنابراین تعجبی ندارد اگر از 10 فیلم پرفروش سال 2019، 7 مورد متعلق به دیزنی باشند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .