دوربین هواوی میت ۳۰ پرو به دو سنسور ۴۰ مگاپیکسلی مجهز می شود

رسانه کلیک – اطلاعات جدیدی در رابطه با گوشی هواوی میت ۳۰ پرو در اختیار رسانه ها قرار گرفته که به مشخصات دوربین اصلی آن اشاره می کند.

همانطور که می دانید، قرار است در پاییز امسال از گوشی های سری هواوی میت ۳۰ رونمایی شود. اطلاعاتی که به تازگی در رسانه ها منتشر شده حاکی از آن هستند که نسخه بهبود یافته هواوی میت ۳۰ یعنی میت ۳۰ پرو، به دوربین اصلی سه گانه با دو سنسور ۴۰ مگاپیکسلی و یک سنسور ۸ مگاپیکسلی مجهز می شود.

یکی از سنسورهای ۴۰ مگاپیکسلی میت ۳۰ پرو دارای قطر ۱/۱.۵ اینچ بوده و اندازه دریچه دیافراگم آن نیز برابر با f/۱.۶ است، اما احتمالا تا f/۱.۴ نیز افزایش پیدا کند. این سنسور درست مانند سنسور گوشی پرچمدار هواوی P۳۰ پرو دارای فیلتر RYYB بوده و از ویژگی های متعدد لنز Cine نیز پشتیبانی می کند. از این ویژگی قبلا در گوشی سونی اکسپریا ۱ نیز استفاده شده است.

سنسور ۴۰ مگاپیکسلی دوم بیشتر مخصوص گرفتن تصاویر با زاویه دید بسیار وسیع است. معمولا چنین عکس هایی دارای کیفیت مناسبی نیستند اما اگر شایعات مربوط به گوشی میت ۳۰ پرو حقیقت داشته باشد، هواوی این مشکل بزرگ را نیز برطرف کرده است. اندازه زاویه میدان دید یا همان FOV این سنسور برابر با ۱۲۰ درجه و اندازه قطر آن نیز تقریبا ۱/۱.۷ اینچ است. سنسور ۸ مگاپیکسلی سوم به لنز تله فوتو مجهز شده و قابلیت فوکوس در فواصل دور را فراهم می آورد. این سنسور نیز درست مانند سنسور هواوی P۳۰ پرو از قابلیت زوم ۵ برابر بهره می برد.

یکی دیگر از شایعات منتشر شده پیرامون گوشی های سری هواوی میت ۳۰، وجود چیپست کایرین ۹۸۵ و قابلیت پشتیبانی از شارژ سریع ۵۵ واتی و شارژ بی سیم معکوس ۱۰ واتی است. انتظار می رود این محصولات از شبکه ارتباطی 5G پشتیبانی کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.