نام اینستاگرام و واتساپ تغییر می کند

رسانه کلیک – نام اینستاگرام و واتساپ توسط فیس بوک تغییر می کند. این برنامه ها در آینده با نام های Instagram from Facebook و WhatsApp from Facebook شناخته می شوند.

همانطور که می دانید، فیس بوک مالک اینستاگرام و واتساپ است. در همین راستا، این شرکت قصد دارد از نام خود برای نامگذاری این اپلیکیشن ها استفاده کند. در آینده این دو برنامه با نام های Instagram from Facebook و WhatsApp from Facebook در اختیار کاربران قرار می گیرند.

این نام های جدید به صورت مستقیم در اپ استور و گوگل پلی مورد استفاده قرار می گیرند؛ با این حال هم اکنون فیس بوک برنامه ای برای تغییر نام این برنامه ها در صفحه اصلی گوشی های کاربران ندارد. این احتمال وجود دارد که در آینده، عبارت from Facebook در زمان اجرای این برنامه ها به نمایش گذاشته شود. در گذشته شاهد چنین موضوعی برای Oculus بودیم.

سخنگوی فیس بوک در رابطه با این تغییر نام می گوید:

ما قصد داریم در رابطه با سرویس ها و محصولاتی که برای فیس بوک هستند، شفاف تر عمل کنیم.

در آینده سیستم پیام رسانی واتساپ، اینستاگرام و فیس بوک با یکدیگر ادغام می شوند. محبوبیت شبکه اجتماعی فیسبوک در میان جوانان رو به کاهش است؛ با این حال روزبه‌روز به محبوبیت اینستاگرام و واتس اپ افزوده می شود. با توجه به این مسئله، ترکیب سیستم پیام رسانی این برنامه ها می تواند باعث افزایش دوباره محبوبیت فیسبوک شود.

[irp]

فیسبوک در رابطه با رسوایی کمبریج آنالیتیکا با مشکلات زیادی روبه‌رو شد. این شبکه اجتماعی باید 5 میلیارد دلار به FTC جریمه پرداخت کند (رسوایی کمبریج آنالیتیکا باعث جریمه 5 میلیارد دلاری فیسبوک شد). علاوه بر ایالات متحده آمریکا، این شرکت مجبور به پرداخت جریمه در کشورهای دیگر مانند ایتالیا نیز هست (کشور ایتالیا فیس بوک را به خاطر رسوایی کمبریج آنالیتیکا جریمه کرد).

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .