شیفر

موس گیمینگ جدید ریزر با نام Viper معرفی شد

رسانه کلیک – کمپانی ریزر، برند بزرگ تجهیزات گیمینگ به تازگی از موس جدید خود به نام وایپر رونمایی کرده است. موس گیمینگ جدید ریزر از سوییچ های اپتیکال برخودار است.

زمانی که قصد خرید تجهیزات برای بازی و گیمینگ را دارید، اگر کمی به این بازار آشنایی داشته باشید، قطعا کمپانی ریزر یکی از اولین انتخاب های شما خواهد بود. این غول دنیای گیمینگ، با تجهیزات مختلفی که برای گیمرهای حرفه ای و عادی تولید کرده، یکی از محبوب ترین برندها در این زمینه به شمار می رود. حال این کمپانی به تازگی از موس گیمینگ جدید خود به نام ریزر وایپر به همراه سوییچ های اپتیکال رونمایی کرده است.

موس گیمینگ جدید ریزر

کمپانی ریزر درباره محصول جدید خود می گوید:

با سوییچ های اپتیکال ریزر، برای ارسال سیگنال هیچ تماس فیزیکی نیاز نیست. از طریق پرتو نور مادون قرمزی که از یک شاتر عبور می کنند تا سیگنال الکتریکی را به سمت کامپیوتر شلیک شوند، سوبیچ ها فورا به هر فشار انگشت پاسخ می دهند و مطمئن می شوند که هر عملی در راستای هدف بازیکن اجرا شود.

این موضوع در بازی شما تاثیر خواهد گذاشت و شما به وضوح تفاوت را خواهید دید. حال اگر یک گیمر حرفه ای هستید و زمان زیادی را صرف بازی های رایانه ای می کنید، مطمئن باشید که موس گیمینگ جدید ریزر ارزش امتحان کردن را خواهد داشت. به گفته کمپانی ریزر، هر سوییچ محصول جدید آن ها توانایی دریافت 70 میلیون کلیک را خواهد داشت. در صورت صحت این موضوع، ریزر Viper سال ها برای شما کار خواهد کرد.

از دیگر ویژگی های وایپر می توان به سنسور اپتیکال 5 جی، 16000 دی پی آی، وجود هشت دکمه قابل برنامه ریزی و حافظه آنبرد آن که قابلیت ذخیره تنظیمات و جا‌به‌جایی و متصل کردن موس به یک کامپیوتر دیگر را دارد، اشاره کرد. در حال حاضر این محصول تنها از طریق وب سایت رسمی ریزر قابل خریداری است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.