فیلم Hobbs & Shaw در افتتاحیه 60 میلیون دلار فروخت

رسانه کلیک – به استناد اخبار جدید، فروش فیلم Hobbs & Shaw در آخر هفته افتتاحیه آن به 60 میلیون دلار رسید. در ادامه همراه ما باشید.

فیلم Hobbs & Shaw در حال جابه‌جایی رکوردهای فروش است. این فیلم اکنون با فروش 60 میلیون دلاری در افتتاحیه، بالاتر از فیلم های The Lion King و Once Upon a Time in Hollywood قرار گرفته است (فروش فیلم The Lion King در باکس آفیس جهانی از 1 میلیارد دلار عبور کرد). اگرچه آغاز کار 60 میلیون دلاری برای فیلمی از سری فیلم های Fast & Furious می تواند بسیار اندک باشد؛ با این حال این فیلم توانسته در افتتاحیه فروش بیشتری از فیلم های کمپانی های مارول و دیزنی تجربه کند.

فیلم Hobbs & Shaw با نقش آفرینی دواین جانسون و جیسون استاتهام، در خارج از کشور نیز فروش 90 میلیون دلاری را در روز جمعه تجربه کرده است. پیش بینی شده این فیلم تا روز یکشنبه فروش 120 میلیون دلاری را تجربه خواهد کرد.

رتبه بعدی فروش از آن فیلم The Lion King شده که در سومین هفته از اکران خود قرار دارد. این فیلم توانست در این آخر هفته 11 میلیون دیگر بفروشد و همچنین پیش بینی شده این فیلم تا پایان روز یکشنبه، 37.8 میلیون دیگر نیز فروش داشته باشد

[irp]

فیلم بعدی، Once Upon a Time in Hollywood به کارگردانی کوئنتین تارانتینو است که توانست روز جمعه 5.6 میلیون دلار فروش داشته باشد. همچنین انتظار می رود این فیلم تا پایان هفته، 19.3 میلیون دیگر نیز فروش داشته باشد. اگر پیش بینی ها درست از آب درآیند، این فیلم پس از گذشت 10 روز از آغاز اکران فروشی 78 میلیون دلاری خواهد داشت.

فیلم های دیگری از جمله Spider – Man: Far From Home و Toy Story 4 نیز به ترتیب 2.2 میلیون و 2 میلیون در این آخر هفته فروش داشته اند (باکس آفیس هفته سوم ژوئیه: صدرنشینی فیلم Spider-Man: Far from Home).

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.