شیفر

تاثیرات اعجاب انگیز ایمیل مارکتینگ بر سئو سایت

رسانه کلیک – ایمیل مارکتینگ تاثیرات زیادی روی عملکرد یک وب سایت دارد. در این مطلب تاثیر بازاریابی ایمیلی در روند سئو سایت را بررسی می کنیم.

دوره های آموزش ایمیل مارکتینگ گوناگونی این روزها در کشور ما در حال برگزاری است. این مسئله موجب شد به بررسی اهمیت آن در سئو سایت و کسب و کارهای اینترنتی بپردازیم. در ادامه با ما همراه باشید:

ایمیل مارکتینگ یکی از شیوه های رایج بازاریابی اینترنتی است که از گذشته تاکنون پایدار و ارزشمند بوده است که امروزه اهمیت آن در دوره های آموزش سئو کاهش یافته است. این در حالی است که با تغییر دادن برخی استراتژی های خاص، می توان هنوز هم تاثیر مثبت آن در بهینه سازی سایت مشاهده کرد.

ایمیل مارکتینگ در نگاه برخی مدیران کسب و کار ارزش و جایگاه خود را حفظ کرده است. به عنوان مثال، نیوسئو همیشه در دوره های آموزشی خود، در مورد انواع بازاریابی دیجیتال نکات مهمی را ارائه کرده است. جف بزوس مدیر آمازون نیز از طریق ایمیل ها، شکایات کاربران خود را دریافت کرده و از طریق پیشنهادات آنان، فروش محصولات خود را افزایش می دهد.

حالا بیایید دقیقتر بررسی کنیم که بازاریابی ایمیلی در روند سئو سایت چه تاثیری می گذارد؟

نقش ایمیل ها در افزایش ترافیک سایت

اشتراک گذاری مطالب در شبکه های اجتماعی، معمولا اولین چیزی است که جهت افزایش ترافیک سایت به ذهن می رسد. اما این مورد تنها یکی از راه ها است. بازاریابی ایمیلی، یکی از روش هایی است که کمک می کند ترافیک خوب و هدفمندی به سایت خود بفرستید.

در ادامه چند تکنیک افزایش ترافیک سایت که از وب سایت Newseo به دست آمده است را شرح می دهیم:

با یک لیست ایمیل هدفمند شروع کنید تا ترافیک هدفمند به سایت خود ارسال کنید.

محتوا ایمیل های ارسالی خود را با صفحه لندینگ پیج خود هماهنگ کنید تا کاربران پس از ورود به سایت شما، زمانی اختصاص دهند تا از سایت بازدید کنند. اگر کاربران محتوایی را که در ایمیل مشاهده کردند در صفحه لندینگ پیج مشاهده نکنند، بلافاصله سایت شما را ترک می کنند و از لحاظ سئو سایت به شما آسیب می رسانند.

لیست ایمیل خود را بر اساس سلیقه و علایق کاربرانتان تقسیم بندی کنید و برای هر دسته، محتوایی مرتبط تولید کنید.

لینک شبکه های اجتماعی که در آن فعالیت می کنید را در ایمیل خود درج کنید تا کاربران برای آشنایی بیشتر، بتوانند شما را در شبکه های اجتماعی نیز دنبال کنند.

در نهایت نیز، ترافیک ارسال شده به سایت خود را با آنالیزهای مختلف ارزیابی کنید و ورودی های ایمیل را از لحاظ تعداد، زمان ورود و میزان ماندگاری در سایت بررسی کنید.

امیر قمصری همواره در فیلم های آموزش ایمیل مارکتینگ نیوسئو، به کیفیت ایمیل های ارسال شده تاکید می کند؛ چراکه تاثیر مستقیم بر روی بانس ریت سایت و سئو سایت دارند.

آیا بازاریابی ایمیلی به سئو کمک می کند؟

در حالی که ایمیل نمی تواند به طور مستقیم بر رتبه موتورهای جستجو تأثیر بگذارد، صاحبان وب سایت ها می توانند از کلاس های آموزش سئو، برای پیشبرد اهداف خود در این زمینه استفاده کنند. با این حال، ایمیل ابزاری مفید برای جذب مخاطبان و داشتن ترافیک هدفمند به گونه ای است که هیچ کانال بازاریابی دیگری اجازه این کار را نمی دهد.

امیر قمصری به عنوان بهترین مدرس سئو ایران، همواره در دوره های آموزش سئو بر این امر تاکید می کنند که اگر به طریقی مانند وب سایت، ایمیل افراد را جمع آوری می کنید، سناریویی بچینید و به صورت سریالی برای کاربرانتان ایمیل ارسال کنید. در نتیجه به راحتی به هدف نهایی هر استراتژی سئو، که افزایش درآمد و کسب مشتری ثابت و هدفمند است خواهید رسید.

محتوای اختصاصی، متنوع و مرتبط به کسب و کارتان برای ایمیل های ارسالی خود تولید کنید. ایمیل هایی که بیشترین بازدید را داشته و نرخ کلیک بالایی دارند، به منزله اهمیت بیشتر آن مطلب در نگاه کاربران شماست. در اکثر دوره های آموزش سئو پیشنهاد می شود که برای آن موضوعات محتوای بیشتری تولید کنید.

اهمیت دوره های آموزشی در سئو سایت

آموزش ایمیل مارکتینگ به شما می آموزد تا یک استراتژی مفید بسازید که باعث رشد تجارت و شغل شما بشود. در کلاس های آموزشی نیوسئو، از مدیریت تماس ها و ارتباط با مشتریان گرفته تا نحوه ارسال ایمیل و تجزیه و تحلیل ایمیل های ارسال شده نکات مهمی را می آموزید که می توانید به راحتی با کاربردی کردن ان ها، در مخاطبین خود اعتماد ایجاد کنید.

آموزش سئو اگر به شکل کاملی انجام شود، یکی از مواردی مهمی است که به شما برای رسیدن به افزایش ترافیک هدفمند کمک شایانی می کند. یادگیری سئو سایت زیر نظر اساتید با تجربه و موفق سئو، به صورت های مختلف به شما و کسب و کارتان کمک خواهد کرد.

در نهایت امیدواریم با توجه به نکات گفته شده اگر تاکنون اقدامی در این زمینه نکرده اید، هر چه سریعتر پیگیر آن باشید؛ چراکه امیر قمصری همیشه به اعضای تیم خود می گوید:

برای رسیدن به موفقیت هیچ زمان دیر نیست …

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.