رونمایی از سنسور 108 مگاپیکسلی سامسونگ در تاریخ 12 اوت

رسانه کلیک – به استناد اخبار و گزارش های جدید، سنسور 108 مگاپیکسلی سامسونگ در تاریخ 12 اوت سال جاری به صورت رسمی معرفی می شود.

به نظر می رسد سنسورهای Quad Bayer در حال پیدا کردن جایگاه خود در میان گوشی های هوشمند هستند. پس از معرفی دستگاه های متعددی با دوربین های 48 مگاپیکسلی، گوشی های Realme و Redmi قرار است دارای دوربین های 64 مگاپیکسلی باشند، اما این پایان راه این سنسورها نیست.

بخش دوربین شرکت سامسونگ قرار است در تاریخ 12 اوت سال جاری از سنسور 108 مگاپیکسلی خود رونمایی کند. ماه گذشته شایعه شد که این دوربین قرار است در گوشی های 2020 حضور داشته باشد، اما به نظر می رسد این تاریخ اندکی تغییر کرده باشد. چند روز پیش منبعی معتبر اعلام کرد که شیائومی احتمالا از این دوربین 108 مگاپیکسلی سامسونگ در گوشی هوشمند جدید خود استفاده کند.

اگر رونمایی از گوشی های شیائومی مطابق برنامه پیش برود، اولین گوشی مجهز به این دوربین در سال جاری میلادی حداقل در چین رونمایی خواهد شد. انتظار می رود شیائومی می میکس 4 اولین گوشی هوشمند مجهز به این سنسور جدید باشد. هنوز مشخص نیست این دوربین چه اندازه ای دارد؛ با این حال جزئیات دقیق تر احتمالا طی چند روز آینده منتشر خواهد شد. این سنسور 108 مگاپیکسلی در حالت عادی با رزولوشن 27 مگاپیکسلی و با استفاده از پیکسل باینینگ عکاسی می کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .