آموزش اینستاگرام

برنامه هوشمند یادگیری زبان با قابلیت تمرین با هوش مصنوعی!

همراه اول در کلیک

رسانه کلیک – محققان به تازگی نوعی برنامه هوشمند یادگیری زبان تولید کرده اند که به کاربر اجازه تمرین با یک هوش مصنوعی را می دهد. در ادامه همراه ما باشید.

بسیاری از افراد از صحبت کردن به زبانی دیگر لذت می برند، اما آگاهی از این که ممکن است حین صحبت کردن اشتباه کنند، ممکن است آن ها را از صحبت کردن در حضور دیگران باز دارد. اکنون برنامه هوشمند یادگیری زبان جدیدی تولید شده که به کاربر اجازه می دهد با هوش مصنوعی که Rype GO نام دارد، زبان تمرین کند.

بسیاری از برنامه های یادگیری زبان بر مبنای کلمات یا اصطلاحات رایج و از طریق نشان دادن آن ها روی صفحه نمایش کار می کنند، در حالی که کاربر فرصت حضور در مکالمات واقعی را پیدا نمی کند. Rype GO بر اساس ترکیبی از ویدیوهای 4K و مکالماتی که از نوعی تکنولوژی تشخیص صحبت بهره می برند، نوشته شده است.

[irp]

این برنامه هوشمند یادگیری زبان به گونه ای نوشته شده که کاربر می تواند با یک هوش مصنوعی آن هم بدون ترس از قضاوت شدن صحبت و تمرین کند. درس های این برنامه به گونه ای نوشته شده اند که بیشترین شباهت را به مکالمات روزمره با دوستان، همکاران یا یک گوینده بومی داشته باشند. یکی از مزایای بزرگ این برنامه این است که کاربر دیگر نیازی ندارد از کسی درخواست کند تا اشتباهاتش را اصلاح کند، زیرا تکنولوژی این برنامه از پاسخ های در لحظه (Real Time) برای اصلاح کاربر استفاده می کند. این برنامه همچنین دارای ویدیوهای از پیش ضبط شده برای تمرین بیشتر کاربران است.

کاربر می تواند با استفاده از این برنامه در رابطه با موضوعی خاص با هوش مصنوعی مکالمه کند و طی این مکالمات، کلمات، اصطلاحات و جملاتی تکرار می شوند که در زندگی روزمره کاربرد زیادی دارند. اگر کاربر پاسخ اشتباهی به هوش مصنوعی بدهد، این تکنولوژی از وی درخواست می کند تا دوباره تلاش کند.

قیمت این برنامه اکنون از 32 دلار برای عضویت 3 ماهه و برای یادگیری تمام زبان ها شروع می شود. برای استفاده مادام العمر از این برنامه نیز باید 179 دلار هزینه پرداخت شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.