آموزش اینستاگرام

قابلیت جدید توییتر برای مشارکت ساده تر کاربران در گفتگوها

همراه اول در کلیک

رسانه کلیک – توییتر با ارائه قابلیت جدید قصد دارد تا کاربران را بیش از پیش به مشارکت در بحث ها و گفتگوها ترغیب کند. دریافت اعلان پاسخ های ارسالی به توییت مورد علاقه کاربران، قابلیت جدید توییتر است.

در ماه های اخیر، توییتر به دنبال تغییراتی در تجربه کاربری پلتفرم خود بوده است. این شرکت در تلاش بود تا دنبال کردن مکالمات روی پلتفرم خود را ساده تر، قابل دسترس تر و در برخی موارد مسدود کند. حال این کمپانی طی یک توییت در هفته گذشته اعلام کرد که از این پس کاربران قادر هستند تا در پاسخ به توییت های خاصی که برایشان جالب است و می خواهند دنبال کنند، شریک شوند و شاهد نحوه پیشرفت مکالمه باشند.

ویژگی bookmark توییتر

در حال حاضر اپلیکیشن توییتر با ارسال نوتیفیکیشن، بسیاری از کاربران را از ارسال توییت جدید توسط حساب کاربری خاصی که خود کاربران می خواهند از توییت های جدید آن مطلع شوند، آگاه می سازد. حال با اضافه شدن این قابلیت جدید، شما قادر هستید تا با باز کردن یک توییت مشخص و روشن کردن گزینه دریافت اعلان پاسخ ها به آن توییت، مکالمه های آتی که در آن شکل می گیرد را دنبال کنید. اعلان های قابلیت جدید توییتر را می توان در قسمت سمت راست و بالای صفحه اپلیکیشن توییتر مشاهده کرد.

اکانت توییتر در توییتی که درباره این قابلیت منتشر کرده، بیان کرد:

احتمالا بسیاری از شما پیش از این نیز دریافت اعلان توییت های جدید اکانت های مخصوصی را فعال کرده اید. حالا علاوه بر آن، می توانید از پاسخ های ارسالی به توییت های مورد علاقه تان نیز آگاه شوید. درحال حاضر ما در حال تست این قابلیت روی آی او اس و اندروید هستیم.

هنگامی که روی آیکون اعلان این قابلیت کلیک کنید، با سه گزینه برترین پاسخ ها، همه پاسخ ها و خاموش کردن اعلان روبه‌رو می شوید. توییتر می گوید که برترین پاسخ ها شامل پاسخ های ارسالی از نویسنده ها و افرادی است که شما دنبال می کنید. مهم ترین هدف توییتر از انجام تست ها و اضافه کردن این قابلیت جدید این است که کاربران تجربه کاربری بهتری در مشارکت در گفتگوها داشته باشند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.