تریلر گیم پلی بازی Dying Light 2 به‌زودی منتشر می‌شود

رسانه کلیک – استودیوی تک لند طی پیامی به هوادان خود اعلام کرد که تریلر گیم پلی بازی Dying Light 2 در روز چهارم شهریور منتشر می شود.

بازی Dying Light 2 یکی از مورد انتظارترین آثار سال جاری میلادی به حساب می آید که در جریان رویداد E3 2019 برخلاف انتظارها، جای خالی آن به شدت احساس می شد. از طرفی، اگرچه از زمان معرفی این عنوان تاکنون چند ماهی می گذرد، اما استودیوی تک لند (Techland) در طول این مدت از نمایش گیم پلی بازی امتناع کرده و جزئیات چندان زیادی از این اثر در دست نیست. با این وجود، به نظر می رسد این موضوع طی هفته آینده تغییر می کند و سازندگان در نهایت به انتشار تریلر گیم پلی بازی Dying Light 2 تن می دهند.

به طور دقیق تر، استودیوی تک لند ساعاتی پیش با انتشار یک بیانیه در صفحه رسمی شبکه اجتماعی توییتر خود رسما اعلام کرد که به زودی در جریان یک برنامه استریم زنده یا همان لایو استریم، تریلر گیم پلی بازی Dying Light 2 را به نمایش می گذارد. طبق گفته سازندگان، این استریم راس ساعت 10:30 دقیقه شب چهارم شهریور ماه به وقت ایران (11 صبح روز 29 آگوست به وقت PT) آغاز می شود.

متاسفانه، در ادامه تک لند اطلاعات بیشتری در خصوص این لایو استریم و تریلر گیم پلی بازی Dying Light 2 ارائه نکرد و هنوز مشخص نیست که این استودیو چه برنامه ای برای نمایش به هواداران خود در نظر گرفته است. البته، این احتمال وجود دارد که این تریلر همان تریلر گیم پلی بازی در مراسم E3 2019 باشد که پشت درهای بسته به برخی از صاحبان رسانه های معتبر دنیا نشان داده شد.

تریلر گیم پلی بازی Dying Light 2

بد نیست بدانید با وجود اینکه شاهد نمایش گیم پلی بازی در رویداد E3 سال جاری میلادی نبودیم، اما این عنوان جایزه بهترین بازی اکشن و ماجراجویی مراسم مذکور را از برخی رسانه های معروف صنعت بازی های ویدیویی دریافت کرد. فارغ از این بحث، چندی پیش سازندگان وسعت نقشه بازی Dying Light 2 را چیزی در حدود چهار برابر نسخه قبلی اعلام کردند و تصمیم گیری های بازیکنان در طول گیم پلی را در تشکیل محیط اطراف و شخصیت های آن تاثیرگذار دانستند (انتخاب‌های شما دنیای بازی Dying Light 2 را به کلی تغییر می‌دهد!).

با توجه به تمامی این موارد، انتظار می رود با انتشار تریلر گیم پلی بازی Dying Light 2 بیش از پیش به دنیای وسیع و حال و هوای گیم پلی این اثر آخرالزمانی علاقه مند شویم.

گفتنی است؛ در حالی که هنوز تاریخ دقیق انتشار بازی مورد انتظار Dying Light 2 مشخص نشده، لیکن به گفته سازندگان، این عنوان در نیمه اول سال 2020 میلادی روی سه پلتفرم ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و رایانه شخصی مبتنی بر سیستم عامل ویندوز منتشر خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.