شیفر

اپل واچ سری 5 در نیمه دوم سال 2019 وارد بازار می شود

رسانه کلیک – بر اساس اخبار منتشر شده، ساعت هوشمند جدید اپل به نام اپل واچ سری 5 در نیمه دوم سال 2019 با پنل های OLED ژاپن دیسپلی وارد بازار خواهد شد.

در ماه آوریل شایعاتی مبنی بر همکاری کمپانی ژاپن دیسپلی با اپل در نسل جدید اپل واچ منتشر شد. حال بار دیگر این اخبار در رسانه های مختلف دیده شده تا تقریبا به طور قطعی بتوان گفت که ژاپن دیسپلی به عنوان یکی از تولیدکنندگان اپل، برای اپل واچ سری 5 پنل OLED تولید می کند. مینگ چی کو، تحلیلگر مشهور در جدیدترین یادداشت خود به این موضوع اشاره کرده است.

مینگ چی کو در یادداشت خود بیان کرده که کمپانی ژاپن دیسپلی مسئول تولید 20 درصد از پنل های اپل واچ سری 5 خواهد بود. با این وجود، به دلیل افزایش سفارش ها تا سال 2021، این کمپانی تا بیش از 70 الی 80 درصد از پنل ها را تولید خواهد کرد.

اپل واچ سری 5

زمان زیادی از ورود کمپانی ژاپن دیسپلی به بازار پنل های OLED نمی گذرد. تا پیش از این، این کمپانی تمرکز خود را روی تولید پنل های LCD گذاشته بود. این شرکت با ورودش به این بازار توانست روح تازه ای به کسب و کار خود ببخشد. جالب است بدانید که اپل، بزرگترین مشتری کمپانی ژاپن دیسپلی است. گفته می شود نزدیک به 60 درصد از درآمد این شرکت در سال 2018، از طریق کمپانی اپل بوده است.

[irp]

بر اساس گفته های مینگ چی کو، این تحلیلگر انتظار دارد که کمپانی اپل استفاده از پنل های OLED ساخته شده توسط ال جی را به تدریج در آیفون ها افزایش دهد و همچنین همکاری با کمپانی BOE را نیز به عنوان یک شرکت تامین کننده اضافی دیگر آغاز کند. در حال حاضر اکثر این سفارشات توسط سامسونگ تامین می شوند، اما اپل قصد دارد تا با افزایش تامین کنندگان خود، متکی بودن بر سامسونگ و همچنین هزینه خود را کاهش دهد.

به نظر می رسد اپل واچ سری 5 همراه با آیفون های جدید در ماه سپتامبر عرضه می شود. این ساعت هوشمند از پردازنده ای جدید و پوشش سرامیکی بهره می برد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.