توییتر فیلتر جدیدی برای پیام های توهین آمیز ایجاد می کند

رسانه کلیک – به استناد اخبار جدید، توییتر قصد دارد فیلتر جدیدی برای پیام های توهین آمیز دریافت شده توسط کاربران ایجاد کند. در ادامه همراه ما باشید.

توییتر در حال برداشتن قدم های تازه ای در راستای کاهش پیام های توهین آمیز در دایرکت است. این شبکه اجتماعی به تازگی اعلام کرده که در حال ایجاد فیلتر تازه ای برای پیام های توهین آمیز است. با استفاده از این فیلتر، چنین پیام هایی خود به خود وارد پوشه ای به نام “پیام های اضافه” می شوند. کاربر نیز خود می تواند انتخاب کند که این پوشه را باز کند یا خیر.

توییتر امسال تلاش هایی در راستای کاهش توییت های توهین آمیز بدون دخالت کاربران انجام داده؛ با این حال این تلاش ها بعضا به صورت نادرست توییت های غیر توهین آمیز را نیز تحت تاثیر قرار می دادند. این شبکه اجتماعی همچنین گزینه “بستن ریپلای ها” را به شبکه افزود و امکان ایجاد توییت های توهین آمیز را تا حد زیادی کاهش داد.

با این همه، محتواهای توهین آمیز بسیاری هنوز در قالب دایرکت در توییتر از طرف غریبه ها ارسال می شود. بسیاری از زنان و اقلیت ها معمولا تحت تاثیر چنین پیام هایی قرار می گیرند. اکنون حتی اگر کاربری قادر به دریافت پیام از طرف همه کاربران باشد، توییتر پیام های دریافتی از طرف کسانی که توسط کاربر فالو نشده باشند را در پوشه ای به نام “درخواست های پیام” ذخیره می کند. همچنین برای این پیام ها، فیلتر کیفیتی نیز وجود دارد که پیام های توهین آمیز را در قالب پیام های بی کیفیت فیلتر می کند. در صورتی که کاربر این فیلتر را فعال کند، دیگر چنین پیام هایی را نخواهد دید.

[irp]

در این ویژگی جدید توییتر، نخستین خطوط محتوای توهین آمیز مخفی می شود و با جمله “این پیام پنهان شده چرا که شاید شامل محتوای توهین آمیز باشد” جایگزین می شود؛ سپس کاربر می تواند انتخاب کند که این پیام را ببیند و یا آن را پاک کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.