اپل واچ جدید با بدنه تیتانیومی و سرامیکی از راه می رسد

رسانه کلیک – نسل جدید اپل واچ با بدنه سرامیکی و تیتانیومی در راه است. این محصول در دو سایز 40 و 44 میلیمتری در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد.

همانطور که می دانید شرکت اپل به تازگی یک نسخه آزمایشی از سیستم عامل جدید WatchOS 6 را طراحی کرده است. حال اطلاعات مهمی در رابطه با دو مدل جدید اپل واچ به اینترنت راه پیدا کرده است. عده ای می گویند که این محصولات در واقع همان نسخه های بروزرسانی شده سری 4 اپل واچ هستند. در حالی که برخی دیگر عقیده دارند این دو مدل، کاملا مجزا از محصولات قبلی هستند و طراحی جدید و منحصر به‌فردی دارند. به هر حال اینطور که پیداست اپل قصد دارد این محصولات را با بدنه تیتانیومی و سرامیکی روانه بازار کند.

طبق اطلاعات به دست آمده از واحد طراحی کالیفرنیا، این نسخه های تیتانیومی و سرامیکی جدید در اندازه های 40 و 44 میلی متری در اختیار علاقه مندان قرار می گیرند. ناگفته نماند که این نخستین باری است که کمپانی بزرگ اپل، یک مدل تیتانیومی را به بازار عرضه می کند. در حقیقت اغلب محصولات این شرکت به لحاظ ساختار و جنس مواد به کار رفته، تاکنون جذابیت خاصی نداشتند. نسخه سرامیکی قبلا در محصولات متعددی همچون سری 2 اپل واچ و نسل سوم ساعت های مچی اپل ارائه شده است.

اپل واچ

این اخبار با پیش بینی تحلیلگر معروف، مینگ چی کو همخوانی دارند. وی گفته بود که کمپانی سازنده آیفون در آینده، یک اپل واچ سرامیکی جدید را در سال 2019 عرضه خواهد کرد. به هر حال تا قبل از عرضه نهایی، نمی توان مطمئن بود که آیا قاب تیتانیومی جایگزین قاب استیل می شود یا خیر. ظاهرا قرار است شرکت اپل در تاریخ 10 سپتامبر از نسل بعدی آیفون ها و احتمالا مدل های جدید اپل واچ رونمایی کند؛ بنابراین منتظر خبرهای جدید در رابطه با این محصولات باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.