عنوان قسمت جدید فیلم جیمز باند رسما مشخص شد

رسانه کلیک – No Time To Die، نام قسمت جدید فیلم جیمز باند است. فیلم جیمز باند No Time To Die در تاریخ سوم آوریل 2020 روی پرده سینما می رود.

بالاخره عنوان بیست و پنجمین قسمت از سری فیلم های جیمز باند مشخص شد. No Time to Die نام جدیدترین قسمت این مجموعه است که در آن دنیل کریگ نقش یک ابرجاسوس را بر عهده دارد. این فیلم احتمالا در تاریخ 3 آوریل 2020 در سینماهای انگلستان و در تاریخ 8 آوریل 2020 در سینماهای آمریکا به نمایش در می آید. گفته می شود کارگردانی موفق کری فوکانگا، باعث شده تا تاریخ اکران این فیلم مهیج با وجود مشکلات بسیار تغییری پیدا نکند. قرار است کمپانی MGM با همکاری United Artist Releasing و یونیورسال پیکچرز اینترنشنال، قسمت جدید جیمز باند را در سینماهای داخلی و خارجی عرضه کنند. عنوان رسمی این فیلم روز سه شنبه و در توییتر رسمی جیمز باند به صورت #Bond25#NoTimeToDie معرفی شد.  

دنیل کریگ در فیلم No Time To Die مجددا نقش جیمز باند را ایفا می کند. وی زندگی آرامی در جاماییکا دارد، تا اینکه تماسی از سوی دوست قدیمی خود، فلیکس لیتر (رایت) دریافت می کند و معلوم می شود که CIA باز هم به کمک او احتیاج دارد. ماموریت اصلی جیمز باند، نجات یک دانشمند ربوده شده است. اما وی رفته رفته در می یابد که این ماجرا تنها به یک آدم ربایی ساده ختم نمی شود. باند به دنبال یک مجرم اسرار آمیز (رامی مالک) می گردد که به فناوری جدید بسیار خطرناک مجهز شده است. نیل پرویس و رابرت وید، اسکات برنز و فوبی والر بریج در نوشتن فیلمنامه اصلی با فوناکا همکاری کرده اند.

زمانی برای مرن نیست

کریستف والتس، بن ویشاو، لئا سیدو، نائومی هریس، جفری رایت و رالف فاینز از دیگر بازیگران قسمت جدید فیلم جیمز باند هستند و همان نقش های قبلی خود در فیلم Spectre را بر عهده دارند. بازیگران جدید این فیلم عبارتند از: آنا د آرماس، لشانا لینچ، بیلی مگنوسن، دیوید دنسیک و دالی بن صلاح. مایکل ولسون و باربارا بروکلی نیز تهیه کنندگان این قسمت جدید هستند.

ساخت فیلم No Time To Die با مشکلات متعددی همراه بوده است. برای مثال می توان به انفجار صحنه صدابرداری در استودیوی پیانوود و یا شکستن مچ پای دنیل کریگ اشاره کرد. با این حال، هیچ یک از این مشکلات باعث به تعویق افتادن تاریخ اکران این فیلم نشده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .