شیفر

فروش گوشی های شیائومی در نیمه اول سال به 60 میلیون دستگاه رسید

رسانه کلیک – بر اساس گزارش رسمی که به تازگی در اختیار رسانه ها قرار گرفته، فروش گوشی های شیائومی در نیمه اول 2019 به 60 میلیون دستگاه رسیده است.

شیائومی گزارش مالی مربوط به نیمه اول سال جاری میلادی خود را منتشر کرد که خبر از عملکرد مناسب این شرکت چینی می دهد. درآمد شیائومی در این بازه زمانی برابر با 13.56 میلیارد دلار بوده که نسبت به 6 ماهه اولیه 2018، رشدی 20 درصدی را نشان می دهد. سود این شرکت در نیمه اول سال جاری میلادی به 810.36 میلیون دلار رسیده که رشدی 49.8 درصدی را تجربه کرده است.

فروش گوشی های شیائومی در این بازه زمانی به 60 میلیون دستگاه رسیده که با توجه به حضور محدود این شرکت در بازار جهانی، یک موفقیت بزرگ محسوب می شود. در کنار گوشی های هوشمند، تلویزیون های این برند نیز در بازار موفق بوده اند. این شرکت موفق شده با فروش 5.4 میلیون تلویزیون در چین، تبدیل به پرفروش ترین برند تولیدکننده تلویزیون در این کشور شود. در بازار جهانی، شیائومی به عنوان یکی از 5 شرکت برتر تولیدکننده تلویزیون شناخته می شود.

مدیر عامل شیائومی، Lei Jun از عملکرد این شرکت رضایت داشته و اعلام کرده سرمایه گذاری بیشتری روی نسل پنجم تلفن همراه و اینترنت اشیا صورت می گیرد. علاوه بر این موارد، شیائومی میزان سرمایه گذاری خود در بخش تحقیق و توسعه را نیز افزایش می دهد. در نیمه اول 2019 میزان سرمایه گذاری بخش تحقیق و توسعه شیائومی برابر با 467.44 میلیون دلار بوده که رشدی 30 درصدی را نسبت به سال گذشته از خود نشان می دهد.

شیائومی میزان فعالیت خود در زمینه اینترنت اشیا را افزایش داده، به گونه ای که هم اکنون 196 میلیون دستگاه از این شرکت در بازار جهانی به فروش رسیده است. درآمد حاصل از سرویس های اینترنتی شیائومی در این بازه زمانی به 1.25 میلیارد دلار رسیده که رشدی 186 درصدی را از خود نشان می دهد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.