گوگل پلی استور با طراحی جدید در اختیار کاربران قرار گرفت

رسانه کلیک – گوگل پلی استور با طراحی جدید در اختیار تمام کاربران قرار گرفت. طراحی جدید این فروشگاه اپلیکیشن بر اساس متریال دیزاین جدید است.

گوگل به صورت رسمی پلی استور را برای طراحی جدید برای تمام کاربران محصولات اندرویدی عرضه کرد. چند روز پیش گوگل پلی استور با طراحی جدید برای تعدادی از کاربران عرضه شده بود و حال در اختیار تمام کاربران قرار گرفته است. این فروشگاه اپلیکیشن بر اساس متریال دیزاین جدید که در کنفرانس گوگل I/O سال گذشته از راه رسید، طراحی شده است.

تغییر اصلی در طراحی جدید این فروشگاه اپلیکیشن مربوط به تب های ناوبری است. در گذشته تب های مهم مانند بازی و اپلیکیشن در بخش بالایی نمایشگر قرار گرفته بودند ولی هم اکنون این موارد به بخش پایینی صفحه نمایش منتقل شده اند. این موضوع را در گذشته در سیستم عامل iOS مشاهده کرده بودیم. زیرمجموعه این تب ها مانند دسته بندی همچنان در بخش بالایی حضور دارند.

رنگ اصلی جدید در این اپلیکیشن، سفید است. استفاده بیش از حد از رنگ سفید باعث شده با یک صفحه خیلی روشن روبه‌رو شویم، البته با عرضه اندروید Q و حالت تاریک، گوگل پلی استور به صورت کامل مشکی شده و در شب مشکلی برای کاربران ایجاد نمی کند. از تغییرات دیگر این فروشگاه می توان به فاصله بیشتر میان المان ها اشاره کرد. علاوه بر این مورد، فونت پلی استور نیز تغییر کرده است که حالت مدرن تری به آن می دهد.

هم اکنون این بروزرسانی برای تمام کاربران عرضه شده است. در صورتی که صاحب دستگاه های اندرویدی هستید، پلی استور را اجرا کرده و تغییرات جدید را مشاهده کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .