تاریخ انتشار نسخه بلوری انیمیشن Toy Story 4 مشخص شد

رسانه کلیک – پس از موفقیت های بسیار انیمیشن Toy Story 4 در سالن سینما، اکنون خبر رسیده که نسخه بلوری آن نیز به زودی در دسترس علاقه مندان قرار می گیرد.  

نسخه بلوری انیمیشن Toy Story 4 با جلوه های ویژه منحصر به‌فرد به زودی از راه می رسد. این فیلم جدیدترین قسمت از مجموعه فیلم های داستان اسباب بازی ها بوده که در ماه ژوئن به نمایش درآمد و موفق شد میزان فروش خود را به بالای 1 میلیارد دلار برساند (فروش انیمیشن داستان اسباب بازی 4 از مرز 1 میلیارد دلار عبور کرد).

داستان اسباب بازی بی تردید یکی از محبوب ترین انیمیشن های کمپانی Pixar است. نخستین قسمت این مجموعه در سال 1995 روی پرده سینما رفت و توانست قلب بینندگان را تسخیر کند. کلانتر وودی و سایر اسباب بازی ها در قسمت اول با باز لایتیر آشنا می شوند؛ یک ابر قهرمان غیر واقعی که از ماهیت واقعی خود بی خبر است. وودی و باز در ابتدا رابطه خوبی با یکدیگر ندارند اما رفته رفته به یکی از ماندگارترین زوج های داستانی تبدیل می شوند. در قسمت دوم نیز یک دختر گاوچران به نام جس به کلکسیون اسباب بازی های اندی اضافه می شود.

قسمت سوم داستان اسباب بازی ها تقریبا 10 سال پس از عرضه قسمت دوم و در سال 2010 به نمایش درآمد. Toy Story 3 نخستین فیلم کمپانی پیکسار بود که میزان فروش آن از مرز 1 میلیارد دلار هم عبور کرد. گفته می شد که این فیلم آخرین قسمت از این مجموعه است اما کمپانی پیکسار با انتشار قسمت چهارم همه را شگفت زده کرد. انیمیشن Toy Story 4 علیرغم موفقیت های بسیار، در کمال تعجب نتوانست رکورد فروش قسمت سوم را بزند.

بو پیپ

طبق گفته های شرکت پیکسار، علاقه مندان قادر خواهند بود تا از تاریخ 1 اکتبر انیمیشن Toy Story 4 را به صورت دیجیتال خریداری کنند. این نسخه شامل 7 سکانس حذف شده و صحنه های اضافه بسیاری است که از میان آن ها می توان به مصاحبه با صداپیشگان و تصویرسازی مجدد کاراکتر بو پیپ اشاره کرد. البته توصیه می شود که افراد برای مشاهده تمام صحنه ها، بلوری انیمیشن Toy Story 4 را از مراکز معتبر خریداری کنند.

کارگردانی انیمیشن Toy Story 4 بر عهده جاش کولی بوده است. او طی مصاحبه ای اعلام کرده که کمپانی پیکسار فعلا قصد ساخت قسمت پنجم این مجموعه را ندارد. تام هنکس (کلانتر وودی)، تیم آلن (باز لایت یر)، آنی پاتس (بو پیپ)، تونی هیل (فورکی) و کیانو ریوز (دوک کابوم) از صداپیشگان این انیمیشن محبوب و جذاب هستند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.