ان ال پی (NLP) چیست؟

رسانه کلیک – ان ال پی مخفف Neuro-Linguistic Programming بوده و به دستیابی به مدل و ساختار برنامه ریزی نورون های مغزی اشاره می کند.

ان ال پی مخفف Neuro-Linguistic Programming است که اشاره به دستیابی به مدل و ساختار برنامه ریزی نورون های مغزی خودمان و دیگران از طریق استفاده از کلام دارد و با استفاده از تکنیک های بسیار ساده و در عین حال موثر امکان برنامه ریزی مجدد مغزی و ذهنی خودمان و دیگران را برای دستیابی به اهداف موردنظر برای ارتقا سطح موفقیت در جنبه های مختلف زندگی را در اختیارمان قرار می دهد.

NLP توسط بوردهای متعددی در سراسر جهان به صورت های مختلفی ارائه می گردد. زادگاه ان ال پی کشور آمریکاست و بورد امریکایی ان ال پی (American Board of NLP) از قدیمی ترین، پویاترین و معتبرترین بوردهای سراسر دنیاست که توسط یکی از پیشگامان و بنیانگذاران آن تاسیس شده و اداره می شود.

در چارچوب بورد آمریکایی NLP، مسائل حوزه های مختلف زندگیمان (کاری، مالی، ارتباطی،…) از طریق برنامه ریزی مجدد ذهنمان و بکارگیری آگاهانه از کلام برای گفتگوی درونی ذهنمان و همچنین برای برقراری ارتباط موثر و سازنده با دیگران به سادگی استفاده می شود و نتایج حاصله برای اکثریت قریب به اتفاق افرادی که از طریق تکنیک های ان ال پی آموزش داده می شوند یا کوچ (Coach) می شوند، بسیار سریع، موثر و ماندگار بوده است.

NLP با این شعار محوری در زمینه تغییر، در حال کمک به شکوفایی و موفقیت افراد است:

!!Changes could be rapid and lasting
تغییرات می توانند سریع اتفاق بیفتند و در عین حال ماندگار باشند!!

دوره مقدماتی ان ال پی در ۴ جلسه کارگاهی ۳ ساعته و طبق استانداردهای بورد امریکایی ان ال پی از روز پنجشنبه هفتم شهریورماه توسط دکتر میربهزاد فیض بخش برگزار می شود. مبلغ سرمایه گذاری در این دوره برای متقاضیان یک میلیون و صدهزارتومان است و برای کسانی که از طریق رسانه کلیک ثبت نام کنند، فقط هشتصد هزار تومان است. آخرین مهلت ثبت نام پایان ساعت اداری روز یکشنبه ۳ شهریورماه است.

دکتر میربهزاد فیض بخش دوره های متعددی را در زمینه های ان ال پی، هیپنوتراپی و بطور کل در حیطه فعالیت ذهن با بوردهای مختلف و معتبر جهان گذارنده و به عنوان مشاور و کوچ و مدرس دوره های مختلف در داخل و خارج از کشور فعالیت داشته است.

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه دوره های کارگاهی ان ال پی، تام لاین تراپی و کوچینگ، لطفا باشماره ۰۹۱۲۳۳۵۵۶۲۳ از طریق واتساپ تماس حاصل کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.