برنامه ای برای رئیس جمهور شدن ندارم!

رسانه کلیک – بالاخره بعد از مدت ها، آذری جهرمی به سوالی که سوال خیلی از افراد است پاسخ داد. وزیر جوان کابینه اعلام کرد برنامه ای برای رئیس جمهور شدن ندارد.

کافیست زیر پست هایی که وزیر جوان به اشتراک می گذارد سری بزنید تا با سوالی تکراری روبه‌رو شوید. سوال این است: قصد دارید رئیس جمهور 1400 ایران شوید؟

سوالی که همیشه بی پاسخ می ماند و در مواردی با پاسخ های سر بالا نتیجه مشخصی نداشت. اما وزیر جوان در گفتگو با روزنامه ایران بالاخره این معادله را حل کرد و شفاف پاسخ داد.

وزیر در پاسخ سوالی با این مضمون: «آیا شما برای ورود به صحنه انتخابات ریاست جمهوری برنامه خاصی دارید؟» گفت: «نه، رئیس جمهور بشم که چی بشود.»

وزیر جوان در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا از این پاسخ اطمینان دارد، اضافه کرد: «مطمئن که هستم، اما اگر شما برای ورودم به انتخابات اطمینان دارید بگویید که ما هم در جریان باشیم چون من از خودم اطمینان دارم.»

وزیر جوان کابینه در ادامه با اشاره با نکات مهمی به سوالی در رابطه با این نکته که «چه دلایلی باعث شده که اکثریت فکر کنند برنامه خاصی برای ریاست جمهوری دارید؟» تصریح کرد: «تلاش من و تیم همراهم این بوده که قول‌هایی که داده‌ایم را سروقت اجرا کنیم. شاید همین مساله جلب رضایت مردم را رقم زده و در همین راستا عده‌ای چنین تصوری در ذهن شان ایجاد شده که فلانی به‌دنبال پست ریاست جمهوری است که روی این مسئله دو بحث وجود دارد: یکی اینکه گفته می‌شود این فرد توانایی دارد و بحث دوم برنامه، که من واقعا برنامه‌ای ندارم، اما امیدوارم بخش توانایی که ناشی از اقدام تیمی همکاران در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات است، درست باشد و مردم از کار ما رضایت داشته باشند که این برای ما واقعا خوشحال‌کننده است. مابقی احساس می‌کنم حجم تخریبی است که عنوان می‌کنند فلانی با کارهایی که انجام می‌دهد قصد برنامه‌ریزی برای انتخابات ریاست جمهوری دارد که باز هم تکرار می‌کنم حقیقتا به این مسئله تاکنون فکر نکردم چه رسد به اینکه برای آن برنامه‌ریزی داشته باشم.»

جهرمی در رابطه با این سوال که آیا امکان دارد با گذر زمان نظر شما عوض شود و به ریاست جمهوری فکر کنید؟ پاسخ قابل توجهی داده است: «ریاست جمهوری یک مسئله شخصی نیست که بشود به‌صورت فردی به آن فکر کرد چرا که از نگاه من به پارامترها و اتفاق‌های بسیاری وابسته است و من تاکنون برایش برنامه نداشته و حتی به سمت آن حرکت هم نکرده‌ام.»

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.