فیلم Black Panther 2 در مه 2022 اکران می شود

رسانه کلیک – بالاخره تاریخ اکران فیلم Black Panther 2 مشخص شد. این فیلم فانتزی جذاب در مه 2022 به اکران در می آید و مقامات شرکت مارول این خبر را رسما تایید کرده اند.

با توجه به فروش فوق العاده قسمت اول فیلم پرطرفدار و فانتزی بلک پنتر یا همان پلنگ سیاه، به نظر می رسد استودیوی مارول در حال ساخت دنباله بعدی آن با عنوان بلک پنتر 2 است. کوین فایگی، رییس مارول استودیو در پنل هوادارن رسمی دیزنی (D23) اعلام کرد که فیلم بلک پنتر 2 در تاریخ 6 مه 2022 در پرده سینما به نمایش گذاشته می شود. طبق اظهارات رایان کوگلر، کارگردان بلک پنتر 2 همه دست اندرکاران در تلاش هستند تا در تاریخ تعیین شده، دنباله این مجموعه پرطرفدار را به اکران درآورند. کوگلر، کارگردانی قسمت اول این فیلم را نیز بر عهده داشته است.

به این ترتیب بلک پنتر 2 مستقیما در بین فیلم های دیگر مارول استودیو، از جمله The Thernal و سری جدید فیلم های Thor: Love and Thunder و Doctor Strange in the Multiverse of Madness قرار می گیرد. با اینکه مارول در جشنواره کامیک سن دیگو، از ورود به فاز چهارم دنیای سینمایی مارول خبر داده، اما پنل D23 دیزنی نشان می دهد که هنوز فیلم های جذاب و مهمی در راه هستند.

کمپانی مارول در حال ساخت فیلم ها و انیمیشن های بیشتری است و بسیاری از دنباله های بعدی این کمپانی، به طور مستقیم با همکاری شرکت دیزنی تولید می شوند. به عنوان مثال، رویدادهای فیلم جدید دکتر استرنج در حین نمایش، به سری دیزنی پلاس واندا ویژن (Wanda Vision) اشاره خواهند کرد. فایگی هنوز مشخص نکرده که آیا فیلم Black Panther 2 نیز به سری هایی مثل Wanda Vision ،The Falcon and The Winter Soldier و یا Loki مرتبط می شود یا خیر. اما اصلا جای تعجب نیست اگر سیر داستانی این مجموعه های جذاب در برخی مواقع با یکدیگر تلفیق شوند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .