تاریخ انتشار و نام فیلم Breaking Bad مشخص شد

رسانه کلیک – فیلم Breaking Bad در تاریخ 11 اکتبر و تحت عنوان El Camino به نمایش در می آید. وظیفه ساخت و تامین هزینه های این فیلم تماما بر عهده شبکه نتفلیکس است.

بالاخره نتفلیکس عنوان فیلم جدید Breaking Bad و مهم تر از همه تاریخ انتشار آن را مشخص کرد. همانطور که می دانیدT سریال بریکینگ بد داستان یک معلم شیمی زحمتکش و بی حاشیه به نام والتر وایت (برایان کرانستون) را حکایت می کند که بنا به دلایلی، به ساخت شیشه روی می آورد. در این حین، یکی از شاگردان وی به نام جسی پینکمن (آرون پال) نیز به کمک معلم خود می آید. این دو در ادامه درگیر ماجراهای مختلفی می شوند.

حال نتفلیکس با پخش یک تیزر بسیار کوتاه، به هواداران این سریال مژده داده که دنباله سریال بریکینگ بد به نام El Camino در تاریخ یازدهم اکتبر سال 2019 در این شبکه به نمایش گذاشته می شود. این کلیپ شامل صحنه بازجویی بسیار کوتاه از پیت لاغر مردنی (Skinny Pete) است که البته اطلاعات چندانی درباره فیلم نمی دهد. اما به نظر می آید که جسی از دست مقامات فرار کرده و پیت حاضر به کمک برای یافتن وی نیست، چراکه آن ها مسلما رفتار خوشایندی با پینکمن نخواهند داشت. بنابراین می توان از هنرنمایی قطعی آرون پاول مطمئن بود.

حضور والتر وایت معروف در El Camino هنوز مشخص نشده است. برایان کرانستون پیش تر اعلام کرده بود که فیلم Breaking Bad قطعا ساخته خواهد شد؛ با این حال نتفلیکس هنوز به ایفای نقش این بازیگر افسانه ای اشاره ای نکرده است.

ال کامینو

هزینه ساخت فیلم Breaking Bad با عنوان El Camino تماما بر عهده نتفلیکس بوده است. وینس گیلیگان تهیه کننده این مجموعه مدعی بوده که نتفلیکس، نقش مؤثری در حفظ پخش سریال بریکینگ بد داشته و بینندگان را تا آخرین لحظه به تماشای آن ترغیب کرده است.  

همانطور که می دانید، اسپین آف سریال بریکینگ بد به نام Better Call Saul تنها از طریق پلتفرم های پخش سریال و تنها در بعضی کشورها قابل مشاهده است. اما El Camino بر خلاف اسپین آف نت فلیکس، مختص به چند کشور نیست و افراد می توانند در همه جای دنیا از تماشای آن لذت ببرند. 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .