کمپانی Dell از دو کروم بوک لتیتود جدید رونمایی کرد

رسانه کلیک – شرکت آمریکایی Dell به تازگی از جدیدترین مدل های کروم بوک لتیتود رونمایی کرده است. در ادامه شما را از مشخصات، قیمت و تاریخ عرضه این محصولات مطلع می کنیم.

شرکت Dell چندی پیش دو مدل جدید از کروم بوک لتیتود را به دنیا معرفی کرد. مهم ترین شاخصه این کروم بوک های جدید بهره گیری از پردازنده های Core i5 و i7 متعلق به نسل هشتم اینتل است. این نوت بوک ها به فناوری ExpressCharge مجهز شده اند و قادر هستند تا در طول روز شارژ را درون خود نگه دارند. این محصولات از شبکه ارتباطی LTE پشتیبانی کرده و آزمایش های MIL-STD را نیز با موفقیت پشت سر گذاشته اند. البته کروم بوک های جدید Dell ویژگی های دیگری هم دارند که در ادامه با آن ها آشنا خواهید شد.

صفحه کلید کروم بوک لتیتود از 10 زبان زنده دنیا پشتیبانی می کند. این محصولات در بیش از 50 کشور مختلف قابل دسترسی است که همین موضوع باعث برتری آن نسبت به سایرین می شود. جالب آنکه ظرفیت حافظه و باتری این دستگاه قابل ارتقاست. این دو مدل اولین کروم بوک هایی هستند که قابلیت خطایابی سخت افزاری را دارند. مشتریان در صورت داشتن مجموعه Dell ProSupport قادر خواهند بود تا به فناوری SupportAssist دسترسی پیدا کنند؛ فناوری که مسائل و مشکلات بالقوه کاربران را قبل از وقوع، پیش بینی و شناسایی می کند.

تاریخ عرضه و قیمت مدل های جدید کروم بوک لتیتود

کروم بوک Latitude 5400 از تاریخ 27 اوت در اختیار علاقه مندان قرار خواهد گرفت. قیمت در نظر گرفته شده برای آن نیز تقریبا برابر با 699 دلار است. تاریخ عرضه مدل Latitude 5300 2-in-1 نیز مشابه با لتیتود 5400 بوده اما این محصول 120 دلار گرانتر است و با قیمت 819 دلار به فروش می رسد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.