مرسدس بنز GLE کوپه مدل 2020 از راه رسید

رسانه کلیک – مرسدس بنز GLE کوپه مدل 2020 معرفی شد. این خودروی آلمانی که رقیب بی ام و X6 محسوب می شود، با موتورهای متنوعی به فروش می رسد.

مرسدس بنز از نسل جدید یکی از خودروهای جذاب خود رونمایی کرد. مرسدس بنز GLE کوپه مدل 2020 در مقایسه با گذشته از جلو پنجره بزرگتری بهره می برد. مدل AMG این کراس اوور طراحی تهاجمی تر و سپر اسپرت تری دارد. از آن جایی که با یک خودروی کراس اوور کوپه روبه‌رو هستیم، سقف آن شیب زیادی دارد. در حالت کلی ابعاد بدنه مرسدس GLE کوپه مدل 2020 در مقایسه با گذشته افزایش داشته است.

در کابین این خودرو شاهد استفاده از یک نمایشگر 12.3 اینچی برای سیستم سرگرمی و اطلاعات و یک صفحه نمایش 12.3 اینچی برای کیلومترشمار هستیم. بر اساس اعلام مرسدس بنز، این خودرو در مقایسه با گذشته فضای بیشتری در اختیار سرنشینان قرار می دهد. فضای حمل بار این اتومبیل برابر با 655 لیتر است که البته در صورت عدم نیاز به صندلی های عقب، این فضا به 1790 لیتر افزایش پیدا می کند.

مرسدس بنز GLE کوپه

این خودرو به موتورهای متنوعی مجهز شده است. مرسدس بنز GLE کوپه مدل 2020 در کشورهای اروپایی تحت مدل 350 و 400 به فروش می رسد که هر دو دارای موتورهای 6 سیلندر هستند با این تفاوت که مدل اول 268 اسب بخار و مدل دوم 325 اسب بخار قدرت در اختیار راننده قرار می دهد. این قدرت تولیدی به صورت استاندارد توسط یک گیربکس 9 سرعته خودکار به 4 چرخ منتقل می شود.

این خودرو در ایالات متحده آمریکا با مدل GLE 53 به فروش می رسد. این خودرو نیز به یک موتور 6 سیلندر 3.0 لیتری توربوشارژ مجهز شده که البته از سیستم هیبریدی نیز بهره می برد. این مدل قدرتی برابر با 429 اسب بخار و گشتاوری برابر با 521 نیوتن متر تولید می کند. شتاب این خودرو برابر با 5.2 ثانیه بوده و حداکثر سرعت آن به صورت الکترونیکی روی 250 کیلومتر بر ساعت محدود شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.