حضور وودی هارلسون در فیلم Venom 2 تایید شد

رسانه کلیک –  فیلم Venom 2 در سال 2020 روی پرده سینماها می رود. یکی از نکات جذاب درباره این فیلم، هنرنمایی وودی هارلسون در نقش کلیتوس کسدی است.

طبق گفته های رابرت ریچاردسون، وودی هارلسون قرار است در قسمت دوم فیلم مهیج ونوم حضور پیدا کرده و نقش کارنیج را به تصویر بکشد. اگر به خاطر داشته باشید، پس از پایان تیتراژ ونوم 1، صحنه ای نشان داده می شود که در آن ادی بروک (تام هاردی) به دیدن یک قاتل سریالی و معروف به نام کسدی می رود. کسدی همان میزبان سیمبیوت کارنیج بوده که در دنیای مارول، رکورد آدم کشی را از آن خود کرده است.

ریچاردسون به عنوان فیلم بردار می گوید که ونوم آن طور که باید نتوانسته در قسمت اول، خودی نشان دهد و صحنه های هیجان انگیزی را مطابق با کاراکتر کامیک خود به وجود آورد. با این حال با ورود وودی هارلسون در نقش کارنیج، انتظار می رود که فیلم Venom 2 به عنوان محصول مشترک مارول و سونی، در صدر فیلم های پرفروش سال قرار گیرد.

وودی هارلسون

هارلسون در قسمت اول ونوم، نقش کلیتوس کسدی را ایفا کرده است. کسدی پس از مصاحبه با ادی بروک در سلول زندان، به وی قول می دهد که پس از آزاد شدن، کارنیج خونخوار را در مقابل ونوم قرار می دهد. با توجه به گفته های ریچاردسون می توان نتیجه گرفت که هارلسون در ونوم 2، نقش برجسته تری نسبت به یک نام ساده ایفا خواهد کرد. با این حال تام هاردی قطعا به عنوان ادی بروک/ونوم در این فیلم زیبا هنرنمایی می کند. کاراکتر کارنیج نخستین بار در فیلم مرد عنکبوتی شگفت انگیز در سال 1991 به نمایش درآمد و از آن زمان به عنوان دشمن مرد عنکبوتی و ونوم شناخته شد. 

ساخت فیلم Venom 2 با کارگردانی اندی سرکیس و هنرنمایی تام هاردی و میشل ویلیامز به ترتیب در نقش های ادی بروک و آن ویینگ، خبر بسیار خوشحال کننده ای برای هوادارن مارول به حساب می آید؛ با این حال هنوز تاریخ عرضه این فیلم مهیج و جذاب دقیقا مشخص نیست.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.