احتمال عرضه گلکسی فولد سامسونگ در تاریخ 6 سپتامبر

رسانه کلیک – بر اساس اخبار منتشر شده، کمپانی سامسونگ، غول کره ای دنیای تکنولوژی قصد دارد گوشی گلکسی فولد را در تاریخ 6 سپتامبر روانه بازار کند.

کمپانی سامسونگ پیش تر اعلام کرده بود که در ماه سپتامبر گوشی گلکسی فولد را روانه بازار می کند. اگرچه این کمپانی تاریخ دقیقی را اعلام نکرد و صرفا از ماه سپتامبر نام برد، اما گزارش های بعدی حاکی از آن بود که این محصول در اواخر ماه عرضه می شود. حال به نظر می رسد که سامسونگ تصمیم به تغییر برنامه خود گرفته و قصد دارد در اسرع وقت محصول جدیدش را وارد بازار کند.

گلکسی فولد سامسونگ

رسانه های کره ای می گویند که هم زمان با آغاز رویداد ایفا 2019 در روز 6 سپتامبر، گلکسی فولد سامسونگ نیز به صورت وارد بازار می شود. اگرچه پیش فروش این گوشی اخیرا در کشور چین آغاز شده است، اما به نظر می رسد که کره جنوبی، اولین مقصد گوشی هوشمند تاشو سامسونگ خواهد بود.

در همین حال برخی گزارش های دیگر نیز بیانگر عرضه گلکسی فولد سامسونگ در کشور های چین و ایالات متحده آمریکا در ماه سپتامبر هستند، اما در این گزارش ها نیز تاریخ دقیقی از زمان عرضه ذکر نشده است. کمپانی سامسونگ قصد دارد 20 تا 30 هزار دستگاه گلکسی فولد را تا پایان سال جاری در کشور کره جنوبی به فروش برساند.

با وجود همه این گزارش ها و اخبار منتشر شده، سامسونگ رسما اعلام کرده که هنوز در برنامه های خود تاریخ دقیقی برای عرضه محصول جدیدش مشخص نکرده است. با این حال، اگر این اخبار صحت داشته باشند و رویداد ایفا با عرضه گلکسی فولد سامسونگ همراه شود، کمتر از یک هفته تا آشنایی کامل با نسخه بهبودیافته گلکسی Fold فاصله داریم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.