بازی های رایگان ماه سپتامبر ایکس باکس لایو گلد مشخص شد

رسانه کلیک – شرکت مایکروسافت چندی پیش فهرست اسامی بازی های رایگان ماه سپتامبر 2019 ایکس باکس لایو گلد را با کاربران خود به اشتراک گذاشت.

در پی انتشار فهرست اسامی بازی های رایگان ماه آتی پلی استیشن پلاس، همان‌ طور که انتظار می رفت، ردموندی ها نیز ساعاتی پیش از اسامی بازی های رایگان ماه سپتامبر سرویس باکس باکس لایو پرده برداشتندکه طبق روال همیشه، در مجموع شاهد عرضه رایگان چهار بازی برای کنسول ایکس باکس وان و  ایکس باکس 360 هستیم.

بر این اساس، اولین بازی رایگان این ماه کنسول ایکس باکس وان، فصل اول بازی پرطرفدار Hitman است که علاقه مندان می توانند تمامی قسمت های این عنوان را تجربه کرده و ماجراجویی های شخصیت دوست داشتنی مامور 47 را دنبال کنند. افزون بر این، بازی We Were Here نیز از اواسط ماه سپتامبر تا اواسط ماه اکتبر به صورت رایگان در اختیار کاربران کنسول ایکس باکس وان قرار دارد که تجربه این اثر نیز خالی از لطف نخواهد بود.

در طرف دیگر، دارندگان کنسول ایکس باکس 360 در جریان ماه سپتامبر می توانند از تجربه بازی Earth Defense Force 2025 و Tekken Tag Tournament 2 لذت ببرند. البته، از آنجا که غالب آثار ویدیویی کنسول ایکس باکس 360 از قابلیت محبوب Backward Compatibility پشتیبانی می کنند، مثل همیشه، هر دو اثر مذکور نسل هفتمی روی کنسول ایکس باکس وان نیز قابل اجراست و طی ماه سپتامبر دارندگان ایکس باکس وان میزبان چهار بازی ذکر شده خواهند بود.

بازی های رایگان ماه سپتامبر 2019 ایکس باکس لایو گلد

شایان ذکر است؛ ارزش بازی های رایگان این ماه سرویس ایکس باکس لایو گلد چیزی در حدود 115 دلار است که بدین ترتیب، پیشنهاد ویژه‌ای پیش روی شماست. از طرفی، توجه داشته باشید که فرصت دریافت بازی Forza Motorsport 6 هنوز به پایان نرسیده و شما تا روز 24 شهریور (15 سپتامبر) می توانید این اثر را به رایگان به حساب کاربری خود اضافه کرده و برای همیشه از تجربه آن لذت ببرید..

در ادامه می‌ توانید فهرست اسامی بازی های رایگان ماه سپتامبر 2019 ایکس باکس لایو گلد و همچنین زمان عرضه آن ها را مشاهده کنید.

بازی‌ های رایگان کنسول ایکس‌باکس وان

  •  Hitman: The Complete First Season

تاریخ شمسی: 10 شهریور الی 8 مهر

تاریخ میلادی: 1 سپتامبر تا 30 سپتامبر

  • We Were Here

تاریخ شمسی: 25 شهریور الی 23 مهر

تاریخ میلادی: 16 سپتامبر الی 15 اکتبر

بازی‌ های رایگان کنسول ایکس‌باکس 360

  • Earth Defense Force 2025

تاریخ شمسی: 10 شهریور الی 24 شهریور

تاریخ میلادی: 1 سپتامبر تا 15 سپتامبر

  •  Tekken Tag Tournament 2

تاریخ شمسی: 25 شهریور الی 8 مهر

تاریخ میلادی: 16 سپتامبر تا 30 سپتامبر

جهت دسترسی و دریافت بازی های رایگان ماه سپتامبر 2019 ایکس باکس لایو گلد در تاریخ های ذکر شده به فروشگاه رسمی ایکس باکس لایو مراجعه کنید. توجه داشته باشید که تمامی عناوین ویدیویی فوق صرفا برای کاربران و مشترکین سرویس ایکس باکس لایو گلد یا همان اشتراک طلایی ایکس باکس در نظر گرفته شده و در صورتی که جزو کاربران عادی این پلتفرم به شمار روید، قادر به تجربه رایگان این عناوین نخواهید بود.

گفتنی است؛ روز گذشته شرکت سرگرمی های تعاملی سونی نیز اسامی بازی های رایگان ماه سپتامبر سرویس پلی استیشن پلاس را به اشتراک گذاشت که شامل دو عنوان Batman: Arkham Knight و Darksiders 3 برای کنسول پلی استیشن 4 می شود (بازی های رایگان ماه سپتامبر پلی استیشن پلاس مشخص شد).

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.