شخصی سازی سلاح در بازی Cyberpunk 2077 بسیار گسترده است!

رسانه کلیک – بر اساس گفته استودیوی «سی دی پروجکت رد»، سیستم شخصی سازی سلاح در بازی Cyberpunk 2077 به طور باورنکردنی‌ای عمیق و گسترده است.

سایبرپانک 2077 یکی از بزرگ ترین و مورد انتظارترین آثار چند سال اخیر صنعت بازی های ویدیویی به حساب می آید که چیزی در حدود شش از آغاز فرآیند ساخت آن می گذرد. در ابتدا، در حالی که این اثر به دور از رسانه ها، در سکوت خبری روند توسعه خود را در استودیوی سی دی پروجکت طی می کرد، اما پس از تعیین زمان انتشار بازی، چند وقتی است که اطلاعات بیشتری در رابطه با گیم پلی، داستان و مکانیزم های مختلف آن منتشر می شود.

در جدیدترین این خبرها، به نظر می رسد بازی سایبرپانک 2077 مشابه آثار قبلی استودیوی سی دی پروجکت یعنی سری ویچر دارای سیستم شخصی سازی بسیار وسیعی است که بازیکنان می توانند شخصیت، سلاح و ابزارهای مختلفی را بر اساس سلیقه خود شخصی سازی کنند. در همین راستا، مایلز توست (Miles Tost)، طراح ارشد مراحل، اخیرا طی گفت و گویی اطلاعات جالبی از این سیستم بازی به اشتراک گذاشته که به عمیق و گسترده بودن آن حکایت دارد.

پیش از همه، باید بدانید که شخصی سازی سلاح در بازی Cyberpunk 2077 دارای حالت های متنوعی است که ظاهرا نیاز و سلیقه تمامی کاربران را به خوبی برطرف می کند. به گفته مایلز توست، شخصی سازی سلاح در این اثر به دو روش مختلف امکان پذیر است. روش اول مربوط به رنگ یا همان پوسته (اسکین) اسلحه هاست که بازیکنان می توانند ظاهر سلاح را مطابق علاقه خود تغییر دهند. سیستمی که در اغلب عناوین تیراندازی شاهد استفاده از آن هستیم.

شخصی سازی سلاح در بازی Cyberpunk 2077

اما، بخش دوم شخصی سازی سلاح در بازی این اجازه را به شما می دهد که به اسلحه های خود ابزارهای گوناگونی همچون صدا خفه کن، مادون قرمز، دوربین و شاید هم چاقو اضافه کنید. در کنار این ها، سیستم تکامل شخصیت بازی نیز به خودی خود جذاب به نظر می رسد. در همین رابطه، گفته شده زمانی که با پیشروی در گیم پلی، مهارت شما در استفاده از سلاح خاص بیشتر می شود، انیمیشن های مربوط به تیراندازی و خشاب گذاری سلاح نیز تغییر می کند. برای مثال، نشان تیراندازی برای افزایش دقت کوچک تر شده و در عوض سرعت تعویض خشاب سلاح سریع تر می شود.

مایلز توست در این باره توضیح می دهد:

شما این پیشرفت را به طور تمام و کمال حس می کنید و با پیشروی در گیم پلی بازی، شخصیت شما رشد و تکامل پیدا خواهد کرد. به نظر من، تجربه اینکه سلاح خود را مطابق سلیقه خود شخصی سازی کرده و آن را با شخصیتتان ترکیب می کنید، بسیار خاص و منحصر به فردی است. در واقع، در این لحظه شما احساس می کنید که چنین سلاحی به نوعی امضا و هویت شما است که در استفاده از آن مهارت بالایی دارید.

بازی مورد انتظار Cyberpunk 2077 قرار است در تاریخ 28 فروردین ماه سال 99 (16 آوریل 2020) روی سه پلتفرم ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و رایانه شخصی مبتنی بر سیستم عامل ویندوز منتشر شود. در حال حاضر، امکان پیش خرید این عنوان فراهم شده که در صورت تمایل، با مراجعه به فروشگاه های رسمی می توانید این عنوان را پیش خرید کرده و از مزایای آن بهره مند شوید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.