آموزش اینستاگرام

سامسونگ نسخه بلاک چین گلکسی نوت 10 5G را معرفی کرد

همراه اول در کلیک

رسانه کلیک – به استناد اخبار جدید، نسخه بلاک چین گلکسی نوت 10 و نوت 10 پلاس 5G با نام KlaytnPhone اکنون در وب‌سایت KlaytnPhone قابل خریداری هستند.

گوشی سامسونگ گلکسی نوت 10 ماه گذشته میلادی رونمایی شد. شرکت سامسونگ اکنون قصد دارد با همکاری پلتفرم بلاک چین کره ای Klaytn، نسخه بلاک چین گلکسی نوت 10 5G و گلکسی نوت 10 پلاس 5G با نام KlaytnPhone را وارد بازار کند.

این محصولات جدید از لحاظ سخت افزاری و هم از نظر نرم افزاری به نسخه اصلی خود شباهت زیادی دارند و صرفا دارای برخی برنامه های بلاک چین از پیش نصب شده هستند. به علاوه، کسانی که نسخه بلاک چین گلکسی نوت 10 یعنی Klaytn را خریداری کنند، 2000 ژتون Klay دریافت می کنند که ارز مجازی شرکت Kakao محسوب می شود.

سایر گوشی های اندرویدی نیز می توانند از برنامه های بلاک چین Klaytn استفاده کنند، اما ویژگی های تکمیلی این پلتفرم مختص گوشی های نوت 10 و نوت 10 پلاس 5G است. یکی دیگر از ویژگی های این دو گوشی هوشمند، وجود کی استور بلاک چین سامسونگ است که کاربران از طریق آن می توانند معاملات بلاک چین خود و میزان ذخیره داده ها را مستقیما از طریق گوشی مدیریت کنند.

این دو اسمارت فون هم اکنون در وب سایت KlaytnPhone قابل خریداری هستند. قیمت نسخه بلاک چین گلکسی نوت 10 5G از 1048 دلار و نوت 10 پلاس 5G از 1173 دلار (با حافظه 256 گیگابایتی) و 1256 دلار (با حافظه 512 گیگابایتی) آغاز می شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.