مشکلات بازی Anthem به این زودی‌ها رفع نمی‌شود

رسانه کلیک – کیسی هادسون، مدیر کل استودیوی بایوور، چندی پیش طی پیامی رسما اعلام کرد که رفع مشکلات بازی Anthem به زمان بیشتری نیاز دارد.

بازی Anthem را می توان یکی از ناامیدکننده ترین آثار سال جاری میلادی دانست که علی رغم دستیابی به فروش قابل توجه، به خاطر وجود ایرادات ریز و درشت در گیم پلی و سایر بخش ها، آن طور که باید و شاید تجربه لذت بخشی از یک عنوان اکشن نقش آفرینی را برای علاقه مندان به ارمغان نیاورد و مشابه اثر Mass Effect Andromeda، شکست دیگری و صدالبته بزرگ تری را در کارنامه استودیوی سرشناس بایوور رقم زد.

به دنبال این موضوع، اگرچه شرکت الکترونیک آرتز و استودیوی بایوور به‌روزرسانی های مختلفی را برای Anthem منتشر کردند، اما هنوز هم مشکلات زیادی در گوشه کنار بازی به چشم می خورد که هرگز باب میل بازیکنان نیست. در همین راستا، چندی پیش کیسی هادسون (Casey Hudson)، مدیر کل بایوور و کارگردان بازی انتم، در پست جدید خود ضمن اشاره به بسته الحاقی The Cataclysm، جزئیاتی در خصوص برنامه های آتی سازندگان برای رفع مشکلات بازی Anthem منتشر کرد که بر اساس آن، بهبود کامل این اثر کمی زمان بر خواهد بود. با این وجود، استودیوی بایوور تمام تلاش خود را به کار گرفته تا این عنوان را به جایگاه واقعی خود برساند.

کیسی هادسون در این باره توضیح می دهد:

در طول چند ماه گذشته، ما تمام تمرکز خود را روی ساخت و عرضه به روزرسانی بزرگ The Cataclysm قرار داده بودیم. بسته الحاقی‌ای که محیط ها، چالش ها، دشمنان و همچنین اسلحه های جدیدی را راهی بازی می کند. در حال حاضر، تیم ما در استودیوهای آستین (Austin) و ادمونتون (Edmonton) بسیار بزرگ بوده و تمامی اعضا سخت روی خلق این آپدیت عظیم فعالیت می کنند. به لطف تیم بزرگ ما، افراد زیادی نظرها و پیشنهادات خود در رابطه با این بسته الحاقی را با ما به اشتراک می گذارند. موضوعی که می توان آن را یک نقطه مثبت دانست.

او در ادامه افزود:

من شخصا اعتراف می کنم که هنوز مسیر طولانی‌ای در پیش داریم تا بتوانیم انتم را به جایگاه اصلی برسانیم و از تک تک پتانسیل های آن استفاده کنیم. از این رو، به مرور زمان ما آپدیت های مختلفی را در راستای رفع مشکلات بازی Anthem منتشر خواهیم کرد. هرچند، تحقق این هدف کمی به زمان نیاز دارد. باید بدانید که ما به این اثر باور داریم و شدیدا عاشق این هستیم که جهان بازی را به طور مداوم گسترش دهیم. از صبر و پشتیبانی شما در طول این مدت، صمیمانه تشکر می کنم.

در این میان، بد نیست بدانید که بعضا پشتیبانی مستمر سازندگان از یک اثر شکست خورده و انتشار بسته های الحاقی و گسترش دهنده برای آن، شرایط را به کلی تغییر می دهد و به مرور موفقیت ها و دستاوردهای باورنکردنی فراوانی را برای توسعه دهنده خود به همراه می آورد. برای مثال، بازی Rainbow Six Siege اگرچه در زمان انتشار خود با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می کرد، اما هم اکنون به لطف دریافت بسته های رایگان، جزء یکی از بهترین آثار تیراندازی و تاکتیکی به شمار می رود که چندی پیش به جامعه 50 میلیون نفری دست یافت.

گفتنی است؛ در حال حاضر علاقه مندان می توانند بازی Anthem را روی سه پلتفرم ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و رایانه شخصی مبتنی بر سیستم عامل ویندوز تجربه کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.